Заступник декана факультету права, економіки, психології та інформаційних технологій факультету № 5 (заочного та дистанційного навчання) Харківського національного університету внутрішніх справ Андрій Сядристий та доцент кафедри загальноправових дисциплін факультету права та масових комунікацій Валентин Книш провели профорієнтаційні заходи серед студентів випускних груп Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім. С. В. Литвиненка в місті Новомосковськ Дніпропетровської області.

Представники університету продемонстрували студентам рекламний відеоролик про навчальний заклад, розповіли про навчання та дозвілля курсантів і студентів університету, про умови вступу до вищого навчального закладу та роздали інформаційні буклети ХНУВС.