Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Валерій Сокуренко представив колективу університету нового керівника факультету № 6 – кандидата юридичних наук, доцента Олега Синєгубова та побажав йому успіхів. Донедавна Олег Васильович обіймав посаду заступника декана цього ж факультету з навчально-методичної роботи. Він – випускник Харківського національного університету внутрішніх справ, нещодавно успішно захистив  дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук.

Колишній декан факультету - кандидат соціологічних наук, доцент Валерій Московець - став помічником ректора по взаємодії із громадськими організаціями та іншими установами. Ректор подякував Валерію Московцю за плідну й сумлінну працю і побажав нових здобутків.