Університетська бібліотека підготувала книжково-ілюстративну експозицію «Харків-2014. Тривожна весна», приурочену подіям, що розгорталися у Харкові з 7 на 8 квітня 2014 року. Сепаратисти намагалися захопити будівлю Харківської обласної державної адміністрації, та їх дії завершилися поразкою.

Експозиція містить періодичні видання та фотоматеріали про події квітня 2014 року. На експозиції представлена книга Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова «2014. Миттєвості харківської весни», в якій висвітлено події квітневої ночі у Харкові. Унікальність цієї книги в тому, що читач за QR-кодами отримує можливість послухати також аудіозаписи розмов сепаратистів. Ця книга – жива історія подій: хроніки, факти, документи, пряма мова.

Бібліотека запрошує університетську спільноту ознайомитися з експозицією.