Проректор Харківського національного університету внутрішніх справ полковник поліції Сергій Бортник провів інструктаж з курсантами другого курсу факультету № 2, які переходять на дистанційне навчання у період з 09 квітня по 04 травня поточного року в рамках реалізації протиепідемічних заходів. Проректор університету наголосив на неухильному дотриманні графіку навчального процесу, правил особистої безпеки під час дистанційного навчання, на виконанні карантинних вимог, пов’язаних із поширенням пандемії COVID-19.

В інструктажі також взяли участь начальник інспекції по роботі з особовим складом підполковник поліції Сергій Терницький, уповноважена з антикорупційної діяльності ХНУВС Ольга Піскунова, декан факультету Костянтин Гарбузюк, заступники декана Сергій Гіренко та Сергій Доленко, куратори навчальних груп з числа науково-педагогічного складу кафедр факультету, психолог Валерія Регішевська.