61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin@univd.edu.ua

Доцентом кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6, кандидатом психологічних наук, доцентом Світланою Лозовою було проведено бінарне практичне заняття  для групи студентів факультету № 6 із криміналістики на тему «Загальні положення криміналістичної техніки. Криміналістична фотографія, аудіо- та відеозапис». У проведенні заняття взяв участь оперуповноважений СКП Роменського ВП ГУНП в Сумській області старший лейтенант поліції Ярослав Закоморний. Розглядалися особливості використання криміналістичної техніки працівниками різних підрозділів органів внутрішніх справ: слідчими, оперативними працівниками, інспекторами-криміналістами, експертами.

Ярослав Закоморний розповів про особливості використання криміналістичної техніки працівниками оперативних підрозділів під час розслідування окремих видів злочинів, а також відповів на численні питання студентів.