У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася XXII Міжнародна студентська науково-практична конференція іноземними мовами «Міжнародний досвід координацій дій правоохоронних органів та відомств в умовах надзвичайних ситуацій» в режимі онлайн.

Конференцію відкрив ректор університету член-кореспондент Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко. Він зазначив, що учасниками заходу будуть розглядатися важливі питання організації діяльності правоохоронних органів та їх співпраці з органами державної влади, місцевого самоврядування, громадськістю щодо підтримання публічної безпеки та порядку під час надзвичайних ситуацій. Успіхів та натхнення побажав молодим науковцям проректор університету доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Леонід  Могілевський.

У конференції взяли участь курсанти та студенти Харківського національного університету внутрішніх справ, Національної академії внутрішніх справ, Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, Національної академії Національної гвардії України, Військово-юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Харківського національного університету імені  В.Н. Каразіна, а також представники зарубіжних країн – Словаччини, Казахстану, Іспанії, Сполучених Штатів Америки, В’єтнаму, Шотландії та Греції.

Як наголосила завідувачка кафедри іноземних мов кандидат педагогічних наук Олена Статівка, конференції іноземними мовами проводяться в університеті щорічно. Вона відзначила важливість знання іноземної мови для сучасної молодої людини, що надає їй нові можливості для професійного зростання, набуття досвіду, розширення світогляду, удосконалення та підвищення ефективності своєї роботи.

Інформаційний міжнародний обмін між ученими, працівниками правоохоронних органів, соціальними службами сприяє поширенню міжнародного досвіду на українську правову систему.

Електронна версія збірника тез доповідей конференції буде розміщена на сайті ХНУВС у рубриці «Наука (Конференції)» за посиланням

URL: http://univd.edu.ua/uk/dir/401/materialy-naukovo-praktychnykh-konferentsiy-seminariv-toshcho#2021