Із особовим складом 1-го курсу факультету з підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та кримінальної міліції у справах дітей Харківського національного університету внутрішніх справ проведено практичне заняття по вивченню матеріальної частини 5,45 мм.автомата Калашникова. Його організували начальник факультету з підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та кримінальної міліції у справах дітей, підполковник міліції Олег Винник, заступник начальника факультету, підполковник міліції Віталій Сагайдачний, керівник курсу, підполковник міліції Олександр Шломін та старшина факультету, старший сержант Дмитро Бабічев.

Метою практичного заняття було вивчення заходів безпеки при поводженні з вогнепальною зброєю, ознайомлення із призначенням, тактико-технічними характеристиками 5,45 мм. автомата Калашникова, вивчення загальної будови автомата та призначення його частин та механізмів.