У Харківському національному університеті внутрішніх справ у режимі онлайн відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Економічна безпека держави в контексті національних інтересів». Конференцію відкрив ректор університету член-кореспондент Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Валерій Сокуренко. Він привітав учасників конференції та побажав усім плідної та результативної роботи.

У науковому зібранні взяли участь президент Кримінологічної асоціації України, академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Олександр Бандурка, перший проректор університету, доктор юридичних наук, доцент, заслужений працівник освіти України Дмитро Швець, проректор університету, доктор юридичних наук, доцент Сергій Бортник, проректор вишу, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Леонід Могілевський, а також заступник начальника Головного управління ДПС у Харківській області, доктор економічних наук, професор Юрій Зайцев, співробітник Управління СБУ в Харківській області Андрій Лиманюк, декани факультетів, керівники кафедр, представники науково-педагогічного складу університету та члени студентського наукового гуртка кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6.

До онлайн-дискусії долучилися представники закладів вищої освіти України та іноземні фахівці.

За матеріалами роботи конференції видано збірник наукових статей.