У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася третя лекція з серії міні-лекцій до Дня Європи в Україні «Віртуальний тур Європою». Доповідь на тему «Швеція та шведська поліція» презентував радник з питань взаємодії поліції з громадою Регіонального представництва КМЄС у м. Харкові Уве Петтерссон.

Під час свого виступу спікер ознайомив слухачів із загальною характеристикою своєї країни – Швеції та особливостями організації й здійснення поліцейської діяльності в державі. Доповідач приділив особливу увагу навчанню майбутніх офіцерів поліції, закладам вищої освіти Швеції, що готують поліцейських, умовам вступу в університети та подальшій професійній діяльності. Крім того, спікер охарактеризував основні типи злочинів та ознайомив зі статистикою.