Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод» спільно з Міністерством освіти і науки України та Міністерством культури та інформаційної політики України, за підтримки Державного підприємства «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України, Моторного транспортного страхового бюро України проводить Всеукраїнський конкурс фото- та відеоробіт в рамках проєкту «Безпечна країна», спрямований на:

• висвітлення проблематики, пов’язаної з безпекою життєдіяльності, широке інформування населення, в першу чергу, молоді, щодо основних складових безпеки життя, оприлюднення реальних проблем на місцях та поширення цієї інформації з метою подальшого поліпшення ситуації, пропаганди соціальної відповідальності молоді;
  • запобігання проявам усіх видів насильства і травматизму у закладах освіти;
  • привернення уваги молоді та педагогічних працівників до проблематики насильства і травматизму та профілактики цих явищ; широкого інформування громадськості про проблему та методи запобігання усім видам насильства і травматизму, в тому числі, булінгу, смертності та інвалідності внаслідок дорожньо-транспортних пригод;
  • формування безпечного та інклюзивного шкільного середовища для всіх учасників навчального процесу.

Теми конкурсу

1. Індивідуальні та колективні роботи на тему:
  • «Молодь за безпеку дорожнього руху»;
  • «Протидія булінгу (цькуванню) в закладах освіти»;
  • «Інклюзія в освітніх закладах» (спеціальна номінація).
  1. Колективні роботи студій можуть бути з таких підтем:
  • безпека дорожнього руху, зниження смертності та травматизму на дорогах;
  • екологічне середовище – наше ставлення до довкілля;
  • навички поведінки в екстрених ситуаціях;
  • викорінення булінгу та некоректного ставлення викладачів до дітей, а також дітей до викладачів;
  • вільна тема – усі аспекти безпеки життєдіяльності. Вільна інтерпретація теми соціальної важливості дотримання правил безпечної поведінки суспільством.

Учасники конкурсу

До участі у конкурсі за першими двома темами («Молодь за безпеку дорожнього руху», «Протидія булінгу (цькуванню) в закладах освіти»), а також темою спеціальної номінації «Інклюзія в освітніх закладах», запрошується молодь – учні та вихованці закладів освіти. Без вікових обмежень. Участь у конкурсі може бути як індивідуальною, так і колективною.

До участі в конкурсі за третім напрямком конкурсу (колективні роботи студій) запрошуються шкільні телестудії, творчі студії, аматорські продакшн-студії та творчі колективи навчальних закладів.

Умови конкурсу

Конкурс проводиться протягом травня – листопада 2020 року, із підведенням підсумків у листопаді 2020 р.

Термін подання та завантаження робіт – з 01 вересня до 18 жовтня 2020 р.

Джерело: https://dopomogadtp.com/ua/vseukrainskyj-konkurs-v-ramkakh-proektu-bezpechna-kraina/