Програма передбачає 2 семестри навчання в одному з 5 польських академічних центрі (Варшава, Краків, Вроцлав, Познань, Люблін); як мінімум, 2-х тижневе професійне стажування в державних, приватних та некомерційних організаціях, а також участі в  тренінгах та майстер-класах. Стипендія адресована молодим лідерам та фахівцям з вищою освітою, зацікавленим у розвитку демократії, ринкової економіки та громадянського суспільства у своїх країнах та регіоні.

Спеціальності:

• економіка та менеджмент;
  • управління у бізнесі, культурі, освіті, охороні здоров’я;
  • державна адміністрація (органи державної влади та самоврядування);
  • право;
  • суспільні науки (соціальна психологія, соціологія);
  • політологія та міжнародні відносини;
  • захист навколишнього середовища та клімату;
  • проблеми безпеки та кібербезпеки;
  • антикризове управління;
  • політика розвитку та гуманітарна допомога.

Вимоги до кандидата:

• вищу освіту (мінімум 4 роки навчання в університеті) – ступінь бакалавра або магістра
  • вік до 40 років,
  • досвід професійної діяльності – мінімум 2 роки,
  • мінімум 2-річна перерва з моменту перебування на попередній закордонній стипендії, яка тривала понад 6 місяців.

Фінансові умови

• безкоштовна участь в університетських заняттях та підтримка тьютора;
  • стипендія у розмірі 18 000 злотих (виплачується у 9 частинах протягом 9 місяців).

Крім того, Програма забезпечує (на загальну суму близько 4200 злотих щомісяця):

• проживання в Польщі протягом усього перебування;
  • страхування;
  • оплату витрат на квитки до Польщі і назад (відповідно до встановлених лімітів);
  • оплату міського транспорту;
  • оплату візових витрат;
  • купівлю матеріалів та наукових посібників;
  • участь в інформаційно-підготовчій програмі, інтеграційних з’їздах та семінарах;
  • курс польської мови (жовтень – червень).

Дедлайн подачі: 1 березня 2022 року

Джерело: https://kirkland.edu.pl/en/for-candidates/