"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Дистанційне навчання у ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати
Воропай Тетяна Степанівна <br/> доктор філософських наук, професор
Воропай Тетяна Степанівна,
доктор філософських наук, професор

Народилася 28 квітня 1952 року в м. Білопіллі Сумської області.

У 1987 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата філософських наук за темою «Розуміння в структурі науково-пізнавального процесу» (спеціальність 09.00.01 – діалектичний і історичний матеріалізм); у 2000 році – докторську дисертацію за темою «Ідентичність соціального суб’єкта в дискурсі постмодернізму» (спеціальність 09.00.03 – соціальна філософія та філософія історії).

У 2003 році присвоєно вчене звання професора кафедри етики, естетики та історії культури НТУ «ХПІ».

У 1987–2003 рр. працювала в Харківському політехнічному інституті, з 2003 р. працює у Харківському національному університеті внутрішніх справ.

Основні напрями наукової діяльності: герменевтика, глобалізація, проблема ідентичності.

Під її науковим керівництвом захищено 5 кандидатських дисертацій (Ігнатьєв В.А., Манькова Е.О., Уханов Є.В., Хмелевська Н.А., Юнусова Є.Й.).

Опублікувала 155 наукових робіт (2 монографії, 2 підручники, 2 навчальних посібники, 120 статей та 30 тез доповідей).

Профіль Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?hl=ru&user=lBHZ0UIAAAAJ&view_op=list_works&authuser=1