ХНУВС: додатковий набір студентів!

З 15 вересня по 15 жовтня 2022 року факультет № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ здійснює прийом заяв і документів на додатковий конкурсний набір студентів на контракт (на вакантні місця) для здобуття вищої освіти ступеню «бакалавр».

Кафедра військової підготовки ХНУВС запрошує на навчання!

Кафедра військової підготовки Харківського національного університету внутрішніх справ продовжує прийом документів на навчання. Для оформлення заяви про вступ потрібно заповнити відповідний бланк в електронному вигляді за посиланням: https://univd.edu.ua/uk/dir/1866/kafedra-viyskovoi-pidgotovky.

Суми – місто мрій

Курсанти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відвідали Молодіжний центр «Романтика» та долучилися до створення арт-інсталяції «Суми – місто мрій». Організатором проєкту, що втілюється в межах Active Citizens Camp і є частиною програми House of Europe, виступила команда представників Молодіжного центру «Романтика» та Молодіжної ради при Сумській міській раді.

Т.в.о. декана факультету № 4 Миколу Марчука представлено особовому складу

Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Валерій Сокуренко представив особовому складу факультету № 4 тимчасово виконуючого обов’язки декана факультету доктора юридичних наук, доцента, підполковника поліції Миколу Марчука, який донедавна очолював кафедру конституційного і міжнародного права.

Профорієнтаційна зустріч зі старшокласниками

Викладач кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ старший лейтенант поліції Вадим Мальцев провів зустріч із учнями 11 класу ліцею № 5 м. Кам'янець-Подільський.

Бінарне заняття з навчальної дисципліни «Господарське право»

Професоркою кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 ХНУВС Іриною Сядристою спільно з начальником центру надання адміністративних послуг Борівської селищної ради Харківської області Сергієм Стрілцем було проведено бінарне заняття для студентів 4 курсу спеціальності «Право» за темою «Державна реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців».

Участь у вебінарі із захисту хмарного середовища

Старший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії з проблем інформаційних технологій та протидії злочинності у кіберпросторі Харківського національного університету внутрішніх справ Захар Демидов взяв участь у вебінарі «Modern application threats require modern cloud security solutions».

Участь у всеукраїнській конференції з актуальних питань судово-експертної діяльності

Доцентка кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6 ХНУВС кандидатка психологічних наук, доцентка Світлана Лозова взяла участь у всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми судово-експертної діяльності в умовах воєнного стану та повоєнний період». Вона підготувала тези доповіді на тему «Деякі особливості виявлення та фіксації слідів вибуху від реактивної та ракетної зброї».

Практичне заняття із застосуванням елементів поліцейського квесту

Старший викладач кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 Інна Строк провела в навчальній групі 401 факультету № 4 практичне заняття з дисципліни «Досудове розслідування». Тема - «Особливості досудового розслідування кримінальних проступків» із застосуванням елементів поліцейського квесту.

Особливості публічного адміністрування у сфері юстиції в умовах воєнного стану

Доцентка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 ХНУВС Вікторія Мельник разом із головним спеціалістом відділу звернень та забезпечення діяльності колегії з розгляду скарг на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб’єктів державної реєстрації Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) Світланою Калич, провели бінарне заняття для студентів.

Новини...

ОГОЛОШЕННЯ

28 жовтня 2022 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Міжнародна науково-практична конференція "Протидія корупції: правове регулювання і практичний досвід"

25 листопада 2022 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Міжнародна науково-практична конференція "Сучасні тенденції розвитку криміналістики та кримінального процесу в умовах воєнного стану" в онлайн-режимі

07 грудня 2022 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться науково-практична конференція "Захист та дотримання прав громадян органами Національної поліції України в умовах воєнного стану" в онлайн-режимі

09 грудня 2022 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться XI Міжнародна науково-практична конференція "Сучасні проблеми правового, економічного та соціального розвитку держави" в онлайн-режимі

14 грудня 2022 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться круглий стіл "Застосування інформаційних технологій в правоохоронній діяльності" в онлайн-режимі

МАЙБУТНІМ ПОЛІЦЕЙСЬКИМ!

Розпочата електронна реєстрація кандидатів з числа цивільних осіб, що бажають навчатися у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету.

До уваги!

З  1 січня 2020 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ змінено реквізити.

Для допомоги громадянам діє «гаряча телефонна лінія»

У Харківському національному університеті внутрішніх справ діє гаряча телефонна лінія (057) 73-98-181. На Харківщині також працює волонтерська «гаряча лінія» про COVID-19.

Оголошення

До уваги здобувачів вищої освіти: студентів, магістрів, аспірантів ХНУВС

Здобувачам освіти та працівникам ХНУВС!

Для отримання психологічної допомоги та підтримки рекомендовано звертатись до ВПЗ ВКЗ (корпус 2/12, каб. 109), на електронну адресу sprosi.psihologa@gmail.com або за тел. (057) 73–98–356.