Розпочато прийом анкет до резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України

До уваги осіб, які хочуть працювати на державній службі та відновлювати країну! Постановою Кабміну започатковано експериментальний проєкт, покликаний допомогти державним органам на деокупованих територіях залучити до своїх команд вмотивованих і професійних працівників. Координаторами проєкту є Мінреінтеграції та Нацагентство з питань державної служби (НАДС).

До уваги студентів факультету № 6 ХНУВС Кам'янець-Подільської локації

Завершення ремонтних робіт у гуртожитку для студентів Кам'янець-Подільської локації заплановано на 25 вересня поточного року. На прохання студентів та їх батьків, до заселення гуртожитка заняття будуть проводитися у дистанційному форматі. Початок занять 04 вересня 2023 року.

Важлива інформація для вступників на факультет № 6

Шановні абітурієнти, нагадуємо вам контактні номери телефонів представників Приймальної комісії Харківського національного університету внутрішніх справ для вступу на навчання на факультет № 6, за якими можна проконсультуватися та отримати інформацію щодо вступної кампанії.

Вступай на факультет № 6 Кам’янець-Подільської філії Харківського національного університету внутрішніх справ!

З цього навчального року тут очно отримуватимуть освіту студенти за спеціальностями «Право», «Правоохоронна діяльність», «Психологія», «Кібербезпека та захист інформації», «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», «Облік та оподаткування». Вони слухатимуть лекції найкращих викладачів, серед яких 100 докторів наук, понад 300 кандидатів наук, 70 професорів, 200 доцентів, старші наукові співробітники.

Завершилися тактико-спеціальні навчання курсантів ХНУВС

Для курсантів 2-4 курсів факультетів №№ 1-4 на всіх місцях дислокації Харківського національного університету внутрішніх справ фахівцями кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки були проведені тактико-спеціальні навчання.

Обрано голову Студентської ради ХНУВС

На факультеті № 6 відбулося таємне онлайнголосування щодо обрання голови Студентської ради Харківського національного університету внутрішніх справ.  Найбільшою кількістю голосів на цю посаду було обрано студентку 1 курсу магістратури Наталію Василенко. 

Завершився візит делегації ХНУВС до Республіки Польща

Делегація науковців і курсантів ХНУВС завершила роботу в науковій конференції «Дидактичні заняття у сфері медіації, переговорів та арбітражу, зокрема міжнародного арбітражу під час воєнного стану», що відбулася в межах Угоди про співробітництво між Харківським національним університетом внутрішніх справ та Університетом імені Адама Міцкевича в Познані (Республіка Польща.

Права людини в правоохоронній діяльності

Старший викладач кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Андрій Сядристий разом із регіональною координаторкою взаємодії з громадськістю Уповноваженої Верховної Ради України із прав людини в Сумській області Мариною Єжкун провели бінарне заняття для студентів 2 курсу денної форми навчання за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» з дисципліни «Забезпечення прав людини в правоохоронній діяльності».

Міжнародно-правові стандарти забезпечення прав людини у правоохоронній діяльності

Старшим викладачем кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Андрієм Сядристим разом із завідуючою сектором муніципального права та місцевого самоврядування Науково-дослідного інституту державного будівництва та місцевого самоврядування Лілією Гришко було проведено бінарне заняття для студентів 2 курсу денної форми навчання за спеціальністю «Правоохоронна діяльність».

Бінарне заняття з вивчення методики підготовки наукових досліджень та дотримання принципів академічної доброчесності

Дотримання принципу академічної доброчесності є одним із найважливіших під час виконання наукових студентських робіт. Серед причин плагіату здобувачі вищої освіти зазначають відсутність навичок роботи з першоджерелами, невміння оформлювати посилання на джерела інформації у разі використання цитат, ідей, тверджень тощо.

Новини...

Гвардія наступу

Герої МВС: місце пошани й вдячності

Харківщина  незламна (відеопроєкт)

Курси з підготовки водіїв транспортних засобів категорії «В» для осіб з інвалідністю

Новини МВС України

Освітньо-науковий портал МВС України

Новини МОН України

Центр  психологічного здоров'я ХНУВС

Інформація про CEPOL

Спорт для вісх

Повідомити про корупцію

ОГОЛОШЕННЯ

14 грудня 2023 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться круглий стіл «Застосування інформаційних технологій у правоохоронній діяльності» в онлайн-режимі

22 листопада 2023 року в Харківському університеті внутрішніх справ відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Теоретико-прикладні проблеми кримінального процесу та криміналістики в умовах воєнного стану» в онлайн-режимі

07 грудня 2023 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться науково-практична конференція «Захист та дотримання прав громадян органами Національної поліції України в умовах воєнного стану» в онлайн-режимі

Телефон гарячої лінії

Вінницького Управління Департаменту внутрішньої безпеки

Національної поліції України

(068) 841-81-73.

МАЙБУТНІМ ПОЛІЦЕЙСЬКИМ!

Розпочата електронна реєстрація кандидатів з числа цивільних осіб, що бажають навчатися у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету.

До уваги!

З  1 січня 2020 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ змінено реквізити.

Оголошення

До уваги здобувачів вищої освіти: студентів, магістрів, аспірантів ХНУВС

Здобувачам освіти та працівникам ХНУВС!

Для отримання психологічної допомоги та підтримки рекомендовано звертатись до психологічної служби університету на електронну адресу відділення психологічного забезпечення: sprosi.psihologa@gmail.com. Консультації проходитимуть очно та онлайн.