За ініціативи відділу міжнародного співробітництва шостий тиждень поспіль проходять розмовні клуби англійської мови. Зустрічі відбуваються онлайн у межах двох груп для учасників початкового та середнього рівнів (А2 – В1), а також для більш просунутого рівня (В2). Щотижня до 15 співробітників ХНУВС серед науково-педагогічного та адміністративного складу отримують ефективну та індивідуально орієнтовану практику мови, підвищують впевненість у використанні англійської у різних тематичних ситуаціях, удосконалюють граматику, розширюють словниковий запас тощо.
Розмовні клуби проводять носії англійської мови – старша радниця з питань інтернаціоналізації Норвезького поліцейського університетського коледжу Сюзанна Бансель, а також директорка й викладачка музичної академії ArcoMusicAcademy(США) Домініка Гір. Іноземні партнери ХНУВС на волонтерських засадах забезпечують максимально інтерактивну та живу атмосферу для всіх учасників, надають практичну допомогу в процесі розмов і сприяють вільному спілкуванню, створюючи сприятливі умови для подолання мовних бар’єрів.
Основна мета розмовних клубів – покращення рівня англійської мови та розвиток комунікативних навичок учасників, щоб допомогти їм почуватися впевнено у використанні мови як у професійній, так і в особистій сфері. Теми обговорень охоплюють широкий спектр питань – від основ ділового спілкування до суспільних, культурних і професійних тем, що дозволяє учасникам не лише розвивати навички розмовної мови, але й здобувати нові знання про актуальні світові події та тенденції.
У межах кожного заняття спікери фасилітують дискусії, допомагають вільно висловлюватися, розбиратися в граматичних питаннях, акцентах, наголосах, надають домашні завдання, спрямовані на вдосконалення письмових і розмовних навичок тощо. Учасники мають змогу писати стислі описи на різні теми, покращувати свої знання граматики та розширювати словниковий запас, що загалом сприяє комплексному розвитку мовних умінь.
До клубів долучаються представники різних підрозділів ХНУВС, а саме: науковий та науково-педагогічний склад ННІ №2 (підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Національної поліції України), ННІ №4 (підготовки фахівців з інформаційно-аналітичного забезпечення та кібербезпеки Національної поліції України), ННІ №5, представники відділу режимно-секретного забезпечення, кафедри теорії та історії держави та права, кафедри конституційного і міжнародного права та прав людини тощо.
Модерація занять відбувається відділом міжнародного співробітництва університету.
ВК ХНУВС