спеціалізованої вченої ради,
проректор,
доктор юридичних наук, професор
Михайло БУРДІН

У Харківському національному університеті внутрішніх справ функціонує спеціалізована вчена рада Д 64.700.02 із правом проведення захистів дисертацій з присудження наукового ступеня доктора наук зі спеціальності 081 «Право» (спеціалізація: 12.00.01 – теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; 12.00.03 – цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право; 12.00.05 – трудове право; право соціального забезпечення).

Спеціалізована вчена рада Д 64.700.02 затверджена наказом Міністерства освіти і науки України від 06 червня 2022 року № 530 у кількості 18 осіб.

Очолює спеціалізовану вчену раду проректор Харківського національного університету внутрішніх справ, доктор юридичних наук, професор Михайло Бурдін.

Заступник голови спеціалізованої вченої ради (12.00.05) – проректор Харківського національного університету внутрішніх справ, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Леонід Могілевський.

Заступник голови спеціалізованої вченої ради (12.00.03) – доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Юрій Жорнокуй.

Вчений секретар спеціалізованої вченої ради – професор кафедри трудового та господарського права факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ, доктор юридичних наук, професор Євген Подорожній.

До складу ради входять провідні науковці Харківського національного університету внутрішніх справ, Національної академії правових наук України, Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Харківського національного університету радіоелектроніки, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, та голова Харківської обласної військової адміністрації, які на високому професійному рівні представляють Харківську, Київську, Дніпропетровську юридичні наукові школи.