"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Розпочато реєстрацію для участі в ЗНО 2019!

До уваги випускників шкіл! З 5 лютого розпочато реєстрацію для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Триватиме вона до 25 березня 2019 року. Абітурієнти матимуть можливість скласти тестування щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом ЗНО відбуватиметься з 11 навчальних предметів. Бажаємо успіхів!

До уваги абітурієнтів! ХНУВС надає допомогу в оформленні особових справ

Розпочато відбір кандидатів на навчання за державним замовленням до Харківського національного університету внутрішніх справ. Для оформлення особової справи кандидата на навчання необхідно особисто звернутися до рекрутингового центру Національної поліції за місцем реєстрації (проживання).

Мрієш стати поліцейським — вступай до Харківського національного університету внутрішніх справ!

Юнаки та дівчата, якщо ви хочете стати слідчими, кіберполіцейськими, працівниками оперативних підрозділів Національної поліції України, дільничними офіцерами поліції, кінологами, психологами, працювати в секторі превенції, дозвільної системи, безпеки дорожнього руху та в інших підрозділах, вступайте до Харківського національного університету внутрішніх справ!

Харків – місто, в якому хочеться навчатися

Харків – одне з найкрасивіших міст України. У ньому гармонійно співіснують заводи і театри, офісні хмарочоси і парки розваг. Це місто молодості і студентства, талановитих науковців і політиків, промисловців і митців. Він такий різний і такий один-єдиний – наш Харків!

Конференція з безпеки програмного забезпечення

Курсанти факультету № 4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ разом з деканом цього ж факультету підполковником поліції В’ячеславом Марковим та старшим викладачем кафедри кібербезпеки майором поліції Олексієм Рвачовим взяли участь у конференції «OWASP Kharkiv Conference», яка була присвячена проблемам безпеки програмного забезпечення.

Представники університету взяли участь у заходах з нагоди першої річниці асоціації

Представники Харківського національного університету внутрішніх справ доцент кафедри криміналістики та судової експертології підполковник поліції Тетяна Матюшкова та викладач цієї ж кафедри майор поліції Владлена Приходько взяли участь у заходах, присвячених першій річниці створення Української асоціації представниць правоохоронних органів (УАППО).

Курсант факультету № 1 Віталій Найда став учасником сесії EU Study Days in Ukraine

Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ провело сесію EU Study Days in Ukraine у м. Суми. Учасником цього заходу, пройшовши конкурсний відбір, став курсант 3 курсу факультету № 1 Віталій Найда.

Хочеш стати психологом? Вступай до Харківського національного університету внутрішніх справ!

На факультеті № 6 готують фахівців за спеціальністю «Психологія» на денній та заочній формах навчання за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб. Випускники факультету працюють в державних, юридичних, банківських та інших установах, Національній поліції України.

Загальні правила підготовки та дресирування службових розшукових собак

У Кінологічному центрі ГУНП в Харківській області доцентом кафедри адміністративної діяльності поліції факультету № 3 майором поліції Вадимом Селюковим  разом із працівниками центру проведено чергове практичне заняття з курсантами групи Ф3-103 на тему «Загальні правила підготовки та дресирування службових розшукових собак».

Представники університету провели профорієнтаційну зустріч з випускниками Богодухівського ліцею № 3

Представники Харківського національного університету внутрішніх справ провели профорієнтаційну зустріч з учнями 9–11 класів у Богодухівському ліцеї № 3. З молоддю поспілкувалися, розповіли про університет та спеціальності, які опановують майбутні правоохоронці, декан факультету № 2 підполковник поліції Сергій Бортник, декан факультету № 3 майор поліції Анатолій Колотік, завідувач кафедри вогневої підготовки полковник поліції Віталій Федоров та працівники цих структурних підрозділів.

Оголошення

МАЙБУТНІМ ПОЛІЦЕЙСЬКИМ!

Розпочата електронна реєстрація кандидатів з числа цивільних осіб, що бажають навчатися у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету

Шановні студенти денної та заочної форми навчання!

Інформуємо Вас про підвищення вартості освітніх послуг з 08 лютого 2019 року.

05 квітня 2019 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Психологічні та педагогічні проблеми професійної освіти та патріотичного виховання персоналу системи МВС України»

11 квітня 2019 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Сучасна європейська поліцеїстика та можливості її використання в діяльності Національної поліції України»

18 квітня 2019 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Міжнародна науково-практична конференції до 25-річчя ХНУВС «Кримінально-правові та кримінологічні засоби протидії злочинам проти громадської безпеки та публічного порядку»

19 квітня 2019 у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Ювілейна ХХ Міжнародна студентська науково-практична конференція іноземними мовами (англійською, німецькою, французькою) «Діяльність патрульної поліції (зарубіжний досвід)»

25 квітня 2019 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Особистість, суспільство, закон», присвяченої пам’яті професора С.П. Бочарової

16 травня 2019 року у Харківському національному університеті
внутрішніх справ відбудеться науково-практична конференція «Актуальні
питання сучасної науки в дослідженнях молодих учених»

16 травня 2019 року на базі Харківського національного університету внутрішніх справ відбудеться XXVI науково-практична конференція курсантів та студентів «Сучасна наука і правоохоронна діяльність».

17 травня 2019 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться міжнародна науково-практична конференція «Правоохоронна функція держави: теоретико-методологічні та історико-правові проблеми»

До уваги!

З 1 січня 2016 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ змінено реквізити.