"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
До Всесвітнього Дня науки та 100-річчя НАН України

Курсанти факультету № 1 Віталій Найда та Аліна Тельна разом із куратором групи професором кафедри теорії та історії держави і права Юлією Загуменною взяли участь у заходах, присвячених Всесвітньому Дню науки та 100-річчю Національної академії наук України, які відбулися в Харківському національному аграрному університеті імені В.В. Докучаєва.

 

Визначено переможців І етапу XIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

У День української писемності та мови у Харківському національному  університеті внутрішніх справ пройшов І етап XIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, організований кафедрою українознавства факультету № 2. У конкурсі взяли участь 50 курсантів і студентів з усіх факультетів вишу. 

В Інституті післядипломної освіти розпочали навчання поліцейські з шістнадцяти областей України

В Інституті післядипломної освіти ХНУВС розпочали двотижневе навчання на курсах підвищення кваліфікації працівники патрульної поліції, дозвільної системи, управління захисту економіки, а також спеціалісти-вибухотехніки з шістнадцяти Головних управлінь Національної поліції в областях та Департаменту вибухотехнічної служби.

Для курсантів університету проведено відеолекторій до 85-ї річниці Голодомору 1932–1933 рр. в Україні

До 85-ї річниці Голодомору 1932–1933 рр. в Україні працівниками відділу соціально-гуманітарної роботи для курсантів університету було організовано проведення відео лекторію за участі методиста Харківської обласної бібліотеки ім. В. Короленка Дмитра Бродяка.

Викладачі підвищують свій професійний рівень

Доцент кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Людмила Парфентій відвідала вебінар «Управління витратами і ціноутворення для малого і середнього бізнесу», який проводився Центром підтримки бізнесу м. Суми спільно з Центром підтримки бізнесу м. Київ. 

Науковий квест «Пошуки скарбів науки»

До Всесвітнього дня науки та за підтримки голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної у Харківському національному аграрному університеті ім. Докучаєва відбувся V науковий квест «Пошуки скарбів науки». Цього року участь у квесті взяли 23 команди з різних вишів Харкова. 

Тренінг для слухачів магістратури

У Харківському національному університеті внутрішніх справ у рамках проекту «Зміцнення системи підготовки працівників поліції щодо захисту та забезпечення прав дитини» професор кафедри педагогіки та психології факультету № 3 кандидат психологічних наук, доцент Наталя Мілорадова провела тренінг для слухачів магістратури 1 курсу факультету № 3.

Цифрові технології у боротьбі з корупцією

Курсанти 2 та 3 курсів факультету № 4 під керівництвом старшого викладача кафедри кібербезпеки майора поліції Олексія Рвачова взяли участь у заході на тему «Цифрові технології у боротьбі з корупцією», організованому Харківським територіальним управлінням Національного антикорупційного бюро України та Радою громадського контролю НАБУ для студентів закладів вищої освіти. 

Працівники Сумської філії ХНУВС провели зустріч зі школярами Краснопільського району

Викладачі кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Юлія Самойлова та Анастасія Сергієнко відвідали Краснопільську районну державну гімназію та  Краснопільську загальноосвітню школу І–ІІІ ступенів. Вони провели профорієнтаційні бесіди з учнями 11 класів.

Відбулася першість університету з прикладної стрільби

Відбулися змагання з прикладної стрільби на першість Харківського національного університету внутрішніх справ, в яких взяли участь курсанти – представники факультетів №№ 1–4. Відкрив змагання перший проректор університету і головний суддя змагань підполковник поліції Дмитро Швець.

Оголошення

16 листопада 2018 року Харківський національний університет внутрішніх справ запрошує Вас взяти участь у роботі VІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми трудового законодавства, законодавства про державну службу та службу в правоохоронних органах»

21 листопада 2018 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання досудового розслідування та тенденції розвитку криміналістичної методики»

23 листопада 2018 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання протидії кіберзлочинності та торгівлі людьми»

30 листопада 2018 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться  VII Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми правового, економічного та соціального розвитку держави»

12 грудня 2018 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться науково-практична конференція курсантів і студентів «Пріоритетні напрями діяльності Національної поліції України».

14 грудня 2018 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Шляхи покращення професійного рівня працівників кінологічних служб».

До уваги!

З 1 січня 2016 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ змінено реквізити.