"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Університет запрошує всіх бажаючих на День відкритих дверей у День Святого Миколая

Харківський національний університет внутрішніх справ запрошує всіх бажаючих на День відкритих дверей, який відбудеться одночасно з одним з найулюбленіших українцями свят – Днем Святого Миколая. Заходи відбудуться на великому плацу університету. Святий Миколай запалить вогні на святковій ялинці, художні колективи університету покажуть театралізовані новорічно-різдвяні композиції.

Представники Харківського офісу Моніторингової місії ООН з прав людини провели лекцію для курсантів і студентів університету до Дня прав людини

Харківський національний університет внутрішніх справ відвідали представники Харківського офісу Моніторингової місії ООН з прав людини Красімір Янков та Сергій Штукарін. Для курсантів та студентів університету було проведено лекцію до Дня прав людини.

Бінарне заняття англійською мовою з правоохоронцями групи реагування

Старшим викладачем кафедри іноземних мов факультету № 1 Любов’ю Русановою та викладачем цієї ж кафедри Ганною Бабак за участі старших групи реагування поліції охорони Дмитра Галагана та Михайла Салащенка було проведено бінарне заняття з курсантами групи 301 факультету № 1 з навчальної дисципліни «Іноземна мова».

Домашнє насильство: попередження та протидія

Доцент кафедри педагогіки та психології факультету № 3 кандидат психологічних наук Вікторія Доценко провела семінар у м. Краcноград Харківської області для працівників правоохоронних структур  Харківської області – територіальних підрозділів ювенальної превенції, дільничних офіцерів поліції, груп швидкого реагування поліції, слідчих та працівників служб у справах дітей.

Профорієнтаційна зустріч з учнями Обласного ліцею-інтернату спортивного профілю «Барса» (м. Суми)

Доцент кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Тетяна Білоус і курсантка першого курсу Діана Перепелиця відвідали Обласний ліцей-інтернат спортивного профілю «Барса» (м. Суми) та провели профорієнтаційну роботу з учнями 11-А класу.

Відбулося засідання наукового гуртка кафедри гуманітарних дисциплін, присвячене 25-річчю створення Сумської філії ХНУВС

У рамках проведення студентських наукових заходів з нагоди відзначення 25-річчя Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулось засідання наукового гуртка кафедри гуманітарних дисциплін у секції «Лінгвоюристика». Починаючих науковців привітала керівник секції професор кафедри Валентина Василенко.  Вона подякувала юним дослідникам за плідну роботу над проблемами лінгвознавства та побажала подальших успіхів і натхнення на цьому шляху.

Зі школярами проведено лекцію тему «Запобігання та протидія домашньому насильству»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. У рамках проведення акції доцент кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 полковник поліції Ірина Казанчук відвідала Харківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 101 Харківської міської ради Харківської області, де провела бесіду зі школярами 11 класу на тему «Запобігання та протидія домашньому насильству».

Студенти філії – переможці змагань з вільної боротьби

Студенти Сумської філії ХНУВС беруть активну участь у змаганнях в залік обласної Спартакіади серед закладів вищої освіти. У змаганнях з вільної боротьби студенти 1 курсу Дмитро Назаренко та Сергій Анцифоров гідно захищали спортивну честь університету.

Курсанти Сумської філії вийшли у фінал Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка

На базі Сумського державного університету відбувся ІІ (регіональний) етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської молоді імені Тараса Шевченка. Конкурс став визначною подією в освітянському житті Сумщини. Серед його учасників – курсанти Сумської філії ХНУВС, які стали переможцями літературного турніру, що проводився в університеті.

Першокурсники знайомляться з історією та традиціями університету

Студенти групи Ф-6-ПДдср19-6 разом зі старшим викладачем кафедри соціально-гуманітарних дисциплін кандидатом філологічних наук Наталією Кобилко відвідали університетський музей, де прослухали історію становлення та розвитку вишу.

Новини...

Оголошення

МАЙБУТНІМ ПОЛІЦЕЙСЬКИМ!

Розпочата електронна реєстрація кандидатів з числа цивільних осіб, що бажають навчатися у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету

Шановні студенти денної та заочної форми навчання!

Інформуємо Вас про підвищення вартості освітніх послуг з 08 лютого 2019 року.

До уваги!

З 1 жовтня 2019 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ змінено реквізити.

Харківський національний університет внутрішніх справ відповідно до Законів України “Про освіту” та “Про вищу освіту” оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників

11 грудня 2019 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться науково-практична конференція курсантів, студентів і слухачів магістратури «Правовий статус Національної поліції України: історія, сьогодення, перспективи розвитку»

18 грудня 2019 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться семінар «Застосування інформаційних технологій у діяльності правоохоронних органів»