"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
До уваги!

27 червня 2019 року о 10-00 у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудуться урочистості з нагоди випуску студентів.

Запрошуються всі бажаючі!

Наша адреса: м. Харків, просп. Льва Ландау, 27.

До уваги!

5 липня 2019 року о 9-00 у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудуться заходи з нагоди випуску курсантів та посвячення їх у захисники правопорядку.
Запрошуються всі бажаючі!

Вступ без ЗНО! До уваги вступників до магістратури, які вже здобули СВО «магістр» або СВО «спеціаліст» за іншою спеціальністю!

Харківський національний університет внутрішніх справ у 2019 році запрошує на навчання до магістратури за спеціальностями 053 «Психологія», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 125 «Кібербезпека» осіб, які вже здобули ступінь вищої освіти «магістр» або освітньо-кваліфікаційний рівень «спеціаліст» за іншою спеціальністю.

До уваги абітурієнтів! ХНУВС надає допомогу в оформленні особових справ

Триває відбір кандидатів на навчання за державним замовленням до Харківського національного університету внутрішніх справ. Для оформлення особової справи кандидата на навчання необхідно особисто звернутися до рекрутингового центру Національної поліції за місцем реєстрації (проживання).

Мрієш стати поліцейським — вступай до Харківського національного університету внутрішніх справ!

Юнаки та дівчата, якщо ви хочете стати слідчими, кіберполіцейськими, працівниками оперативних підрозділів Національної поліції України, дільничними офіцерами поліції, кінологами, психологами, працювати в секторі превенції, дозвільної системи, безпеки дорожнього руху та в інших підрозділах, вступайте до Харківського національного університету внутрішніх справ!

Курсант факультету № 1 Артем Перерва встановив рекорд України Федерації пауерліфтингу України RAW 100% зі станової тяги

У м. Дергачі Харківської області відбувся Міжнародний турнір Федерації пауерліфтингу України RAW100% з підйому на біцепс, станової тяги та багатоповторного жиму «RAWPOWER 2019». У змаганнях взяли участь спортсмени різних вагових та вікових категорій, серед яких був і представник збірної команди Харківського національного університету внутрішніх справ курсант 1 курсу факультету № 1 Артем Перерва.

До бібліотеки університету надійшло нове видання «Юридична відповідальність за корупційні правопорушення»

До бібліотеки університету надійшов підручник уперше виданий в Україні «Юридична відповідальність за корупційні правопорушення». Підручник містить дев’ять розділів, п’ять з яких підготовлено науковцями Харківського національного університету внутрішніх справ – професором кафедри загальноправових дисциплін факультету № 6 Оленою Синявською та докторантом Володимиром Іванцовим.

Курсанти факультету № 1 – учасники міського проекту «У незалежності»

У рамках проекту «У незалежності» пройшла акція по зафарбовуванню написів, які рекламують розповсюдження наркотичних речовин. В акції взяли участь 50 активних студентів м. Харкова, серед яких тринадцять курсантів факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ.

Курсант університету Віталій Найда взяв участь у IV Молодіжному форумі у м. Вільнюс

У м. Вільнюс, Литва, пройшов IV Молодіжний форум з нагоди 10-річчя Східного партнерства. У складі української делегації в роботі форуму взяв участь курсант факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Віталій Найда.

Ректор університету вручив нагороди учасникам «Змагань патрулів»

Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ полковник поліції Дмитро Швець під час ранкового шикування відзначив учасників «Змагань патрулів», що відбулися в університеті й були присвячені 23-й річниці Конституції України.

Новини...