"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Увага конкурс!

Харківський національний університет внутрішніх справ відповідно до Законів України “Про освіту” та “Про вищу освіту” оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників.

Колектив університету долучився до проведення Інтернет-флешмобу «Україна назавжди»

Харківський національний університет внутрішніх справ долучився до проведення Інтернет-флешмобу з нагоди Дня Незалежності України «Україна назавжди». В університеті було проведено флешмоб за участі курсантів і студентів навчального закладу, а також створено відеоролик з використанням відео його проведення. 

Лекція про згубність шкідливих звичок

Для першокурсників Харківського національного університету внутрішніх справ, які проходять табірний збір, працівниками відділу соціально-гуманітарної роботи було організовано відеолекторій щодо пропаганди здорового способу життя.

Легкоатлети університету взяли участь у 34-му харківському марафоні «Визволення»

Збірна команда з легкої атлетики Харківського національного університету внутрішніх справ взяла участь у 34-му харківському марафоні «Визволення». Традиційний марафон «Визволення» був присвячений 365-й річниці заснування міста Харкова, 76-й річниці визволення міста від нацистських загарбників та 28-й річниці Незалежності України. 

Стадіон ХНУВС «Динамо-Арена» приймає Всеукраїнський юнацький турнір з футболу «Перша столиця»

На стадіоні «Динамо-Арена» Харківського національного університету внутрішніх справ проходить Всеукраїнський юнацький турнір з футболу «Перша столиця», присвячений Дню Незалежності України та Дню міста Харкова. У змаганнях беруть участь вісім команд юних спортсменів провідних футбольних клубів України, які поділені на дві групи.

Першокурсники готуються до спортивних заходів з нагоди Дня Незалежності України

У рамках проведення табірного збору вихідні дні першокурсників Харківського національного університету внутрішніх справ були насиченими. Заходи, в яких брали участь майбутні курсанти, були спрямовані на прискорення адаптації юнаків і дівчат до нових умов, згуртування курсантських колективів, гартування морально-вольових якостей та особистісний розвиток.

Національно-патріотичне виховання майбутніх курсантів

Для першокурсників, які проходять табірний збір, постійно проводяться виховні та культурно-масові заходи національно-патріотичного спрямування. Протягом вихідних днів юнаки та дівчата переглянули художні та документальні фільми «Край землі. Зона АТО», «Кіборги. Аеропорт», «Позивний «Бандерас»», «Крути-1918», ознайомилися з фотовиставкою «Добробати», відвідали університетський музей. 

Табірний збір. Перевірка на міцність та витримку

Табірний збір у ХНУВС триває. Щоб випробувати власні сили та адаптуватися до навчання майбутнім курсантам допомагають досвідчені наставники. Ось так цікаво відбуваються заняття. Для юнаків і дівчат, які виявили бажання стати поліцейськими, такі фізичні навантаження є своєрідною перевіркою на міцність та витримку. 

Першокурсники обирають гуртки за уподобаннями

Під час табірного збору в університеті традиційно проходить відбір першокурсників, які мають творчі здібності. У навчальному закладі працюють різні гуртки художньої самодіяльності, творчі колективи, які є постійними учасниками святкових та культурно-масових заходів не тільки в університеті, але й в Харкові та області.

У Сумській філії ХНУВС для першокурсників розпочався табірний збір

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ  відбулося урочисте відкриття табірного збору першокурсників. Відкрили табірний збір директор Сумської філії Сергій Лукаш та начальник табірного збору – директор Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Сумської філії ХНУВС В’ячеслав Драновський.

Новини...