"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Дистанційне навчання у ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати
Розпочато відбір кандидатів на навчання за державним замовленням до Харківського національного університету внутрішніх справ

Для оформлення особової справи кандидата на навчання необхідно особисто звернутися до рекрутингового центру Національної поліції за місцем реєстрації (проживання), зареєструватися та подати online заяву на веб-порталі, який призначений для електронної реєстрації кандидатів на навчання у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання.

Обираєш професію? Вступай до Харківського національного університету внутрішніх справ!

У Харківському національному університеті внутрішніх справ готують фахівців за державним замовленням та за кошти фізичних та юридичних осіб для здобуття ступенів вищої освіти «бакалавр», «магістр», «доктор філософії».

Відбулися профорієнтаційні зустрічі у Красноградському районі області

Доктор юридичних наук, професор кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Попова провела профорієнтаційну зустріч із директором Красноградського аграрно-технічного коледжу імені Ф.Я. Тимошенко Валентином Кіяшко та заступницею директора з навчально-виховної роботи Надією Хорешко.

Сумська філія долучилася до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ долучилася до проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Її мета – привернути увагу громадськості до проблем гендерного зумовленого насильства, підвищити обізнаність українців із питань протидії домашньому насильству.

Учнів Куп’янської ЗОШ № 6 запросили до участі в олімпіаді «Юний правознавець»

Доцент кафедри фундаментальних та юридичних дисціплин факультету № 6 ХНУВС Дар’я Гета провела профорієнтаційний захід із учнями10 та 11 класів Куп’янської загальноосвітньої школи № 6, де зустрілася з адміністрацією школи та передала для старшокласників інформаційні матеріали про порядок і умови вступу до університету.

Представниці Сумської філії – призерки обласного конкурсу краси «СтудМіс Сумщини 2020»

У конкурсі «СтудМіс Сумщини 2020» Сумську філію Харківського національного університету внутрішніх справ представили чарівні красуні другого курсу курсантка Анна Березова і студентка Анна Мартиненко.

Профорієнтаційна робота в Запорізькій області

Працівники кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Харківського національного університету внутрішніх справ продовжують здійснювати роботу з профорієнтації абітурієнтів. Так, співробітник кафедри Валерія Буднік відвідала Комунальний заклад «Опорний заклад загальної середньої освіти "Сузір'я"» Оріхівської міської ради, що в Запорізькій області.

Вшанування жертв голодоморів України – «Збережи пам’ять! Збережи правду!»

Відділом соціально-гуманітарної роботиз нагоди вшанування жертв Голодоморів в Україніі особливо геноциду українського народу 1932-1933 рр. було проведено відеолекторії для курсантів 3-4 курсів Харківського національного університету внутрішніх справ.

Професор Володимир Греченко: «Голодомор – величезна трагедія українського народу»

У 1930 р. почалася нова хвиля колективізації в СРСР. У квітні того року було прийнято Закон про хлібозаготівлі, згідно з яким колгоспи мусили здавати державі від чверті до третини зібраного збіжжя. Тим часом, внаслідок Великої депресії ціни на сільськогосподарську продукцію на Заході стрімко впали. Радянський Союз став на порозі економічної кризи, адже довгострокових позик йому ніхто не давав, вимагаючи визнати за собою борги Російської імперії.

До Дня вшанування пам’яті жертв Голодомору

Напередодні Дня вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні для курсантів та студентів Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ була організована ZOOM-зустріч зі свідком тих страшних подій.

Новини...

ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет внутрішніх справ відповідно до Закону України "Про вищу освіту” оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет внутрішніх справ відповідно до Закону України "Про вищу освіту” , Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад наукових працівників

Для допомоги громадянам діє «гаряча телефонна лінія»

У Харківському національному університеті внутрішніх справ діє гаряча телефонна лінія (057) 73-98-181. На Харківщині також працює волонтерська «гаряча лінія» про COVID-19.

МАЙБУТНІМ ПОЛІЦЕЙСЬКИМ!

Розпочата електронна реєстрація кандидатів з числа цивільних осіб, що бажають навчатися у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету

До уваги!

З  1 січня 2020 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ змінено реквізити.

09 грудня 2020 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться круглий стіл «Застосування інформаційних технологій у діяльності правоохоронних органів» (дистанційно)