"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin@univd.edu.ua
Онлайн-зустріч для абітурієнтів

1 та 2 березня 2021 року о 12.00 на платформі ZOOM відбудуться профорієнтаційні онлайн-зустрічі випускників шкіл, ліцеїв, коледжів 2021 року з керівництвом Харківського національного університету внутрішніх справ, факультетів, приймальної комісії щодо правил вступу і навчання в університеті у 2021 р.

Триває відбір кандидатів на навчання за державним замовленням до Харківського національного університету внутрішніх справ

Для оформлення особової справи кандидата на навчання необхідно особисто звернутися до рекрутингового центру Національної поліції за місцем реєстрації (проживання), зареєструватися та подати online заяву на веб-порталі, який призначений для електронної реєстрації кандидатів на навчання у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання.

Визначено учасників ІІ туру олімпіади «Юний кіберерудит»

Визначено десять учасників ІІ туру другої Відкритої інтернет-олімпіади Харківського національного університету внутрішніх справ з інформаційної безпеки «Юний кіберерудит» для випускників закладів загальної середньої освіти України 2021 року.

Юридична клініка ХНУВС надає правову допомогу громадянам

Консультантами Юридичної клініки ХНУВС проводяться щотижневі виїзні прийоми громадян під керівництвом викладачів-кураторів. Після отримання завдань під час підготовки консультацій викладачі-куратори разом зі студентами та курсантами обговорюють шляхи вирішення проблем та уточнюють, які нормативні акти слід використовувати.

Майстер-класи від ХVІІІ Міжнародної школи-семінару «Сучасні педагогічні технології в освіті»

Старша викладачка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко взяла участь у педагогічних майстернях у рамках ХVІІІ Міжнародної школи-семінару «Сучасні педагогічні технології в освіті».

Участь у форумі «Від ідей до рішень»

Професор кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Горобець взяла участь у форумі «Від ідей до рішень», що був організований ГО «Сумське громадське коло» разом із Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Крим – це Україна

Університетська бібліотека презентує книжково-ілюстративну експозицію «Крим: сім років у полоні». Експозиція містить періодичні видання та фотоматеріали про подію лютого 2014 року.

Учасники Школи наукового лідерства взяли участь в українсько-азербайджанській онлайн-конференції

Учасники Школи наукового лідерства факультету № 1 взяли участь в українсько-азербайджанській онлайн-конференції на тему «Ходжалинська трагедія – трагедія для всього людства», організатором якої виступив Бакинський Міжнародний центр мультикультуралізму.

До 150-річчя від дня народження Лесі Українки у Сумській філії ХНУВС проведено культурно-мистецькі проєкти

Леся Українка – геніальна дочка українського народу, краса і гордість нації, духовний вождь української інтелігенції. Вшановуючи творчість поетеси, у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ  проведено культурно-мистецькі та просвітницькі проєкти.

Леся Українка: доля, епоха, творчість

У Харківському національному університеті внутрішніх справ у культурно-освітньому центрі факультету № 2 відбулися урочистості, присвячені ювілею видатної українки. 25 лютого 150 років тому народилася Леся Українка (Лариса Петрівна Косач) – без перебільшення одна із найвизначніших постатей в історії української культури, містична письменниця, інтелектуалка, словотвориня, крихка тілом, але дивовижно сильна духом жінка, талановита піаністка, поцілована Богом малярка-мариністка.

Новини...

ОГОЛОШЕННЯ

Для допомоги громадянам діє «гаряча телефонна лінія»

У Харківському національному університеті внутрішніх справ діє гаряча телефонна лінія (057) 73-98-181. На Харківщині також працює волонтерська «гаряча лінія» про COVID-19.

МАЙБУТНІМ ПОЛІЦЕЙСЬКИМ!

Розпочата електронна реєстрація кандидатів з числа цивільних осіб, що бажають навчатися у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету

До уваги!

З  1 січня 2020 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ змінено реквізити.

26 лютого 2021 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ  відбудеться 
Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання діяльності суб’єктів господарювання в умовах пандемії COVID-19»  в режимі онлайн

02 березня 2021 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ  відбудеться 
Міжнародна науково-практична конференція «Харківський національний університет внутрішніх справ: 
20 років у статусі національного»  в режимі онлайн

02 квітня 2021 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ  відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Психологічні та педагогічні проблеми професійної освіти та патріотичного виховання персоналу системи МВС України».

 

 09 квітня 2021 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ  відбудеться Міжнародна студентська науково-практична конференція іноземними мовами «Міжнародний досвід координації дій правоохоронних органів та відомств в умовах надзвичайних ситуацій» в режимі онлайн.

16 квітня 2021 року  в Харківському національному університеті внутрішніх справ  відбудеться науково-практична конференція
"Злочинність і протидія їй в умовах сингулярності: тенденції та інновації", присвячена пам’яті члена Правління Кримінологічної асоціації України професора Тетяни Андріївни Денисової в режимі онлайн.     

20 - 22 квітня 2021 року в Харківському національному університеті радіоелектроніки відбудеться 
VIII Міжнародна науково-практична конференція «Мова в полікультурному світі: розвиток міжнародної освіти»
 . Співорганізатор -  Харківський національний університет внутрішніх справ.