"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin@univd.edu.ua
Команда ХНУВС виборола І місце у чемпіонаті ХОО ФСТ «Динамо» України з футзалу

Команда Харківського національного університету внутрішніх справ посіла І місце у чемпіонаті ХОО ФСТ «Динамо» України з футзалу за програмою комплексних змагань «Спартакіада-2021», що відбувся на базі спортивного комплексу «Динамо».

На кафедрі правоохоронної діяльності та поліціїстики відбулося засідання наукового гуртка

Відбулося чергове засідання наукового гуртка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 на тему «Виконавча влада і адміністративне право». Відкрила засідання керівниця наукового гуртка доцентка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики Вікторія Мельник.

21 жовтня – Міжнародний день академічної доброчесності

21 жовтня світова спільнота відзначає  Міжнародний день академічної доброчесності. Напередодні свята бібліотекар відділу обслуговування навчальної літератури наукової  бібліотеки університету Жанна Лазоренко взяла участь у відкритому онлайн-діалозі  «ДоброЧесність: цінності в щоденних вчинках», що проводив КПІ ім. Сікорського (м. Київ).  

Курсанти ХНУВС беруть участь у Програмі студентської академічної мобільності (САМ Україна)

Курсанти факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ: Олексій Коваленко, Назарій Комісаров, Крістіна Моргай, Катерина Рябенька, Микита Нестеренко, Анна Терела, Дарія Ткачова, Андрій Топчій, Володимир Урбан та Данііл Юр’єв прибули  до Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ для участі у програмі студентської академічної мобільності (САМ Україна).

Бінарне заняття іноземною мовою за участі представника Академії поліцейських сил

Старша викладачка кафедри іноземних мов факультету №1 Лариса Сазанова та викладач цієї ж кафедри Артем Білоусов разом із доктором філософії та права Академії поліцейських сил у Братиславі (Словаччина) Іваном Кощ провели для курсантів 4 курсу факультету №1 бінарне заняття з іноземної мови професійного спрямування на тему «Технічні засоби безпеки».

Монографія «Шляхом зростання та пошуку». До ювілею факультету № 6

Напередодні 25-річчя факультету № 6  пані деканом факультету Оксаною Брусаковою та завідувачем кафедри соціально-гуманітарних дисциплін цього ж факультету професором Володимиром Греченком підготовлено монографію «Шляхом зростання та пошуку» (до 25-річчя факультету № 6  ХНУВС) за загальною редакцією ректора університету доктора юридичних наук, професора, члена-кореспондента НАПрН України, генерала поліції третього рангу Валерія Сокуренка.

Відбулася конференція первинної профспілкової організації університету

Відбулася конференція первинної профспілкової організації Харківського національного університету внутрішніх справ. На її обліку – 3584 члена профспілки, на конференцію запрошено 100 делегатів. На порядок денний було винесено звіт голови профспілкової організації Валерія Московця.

Традиція служити та захищати

У Харківському національному університеті внутрішніх справ тривають організовані відділом соціально-гуманітарної роботи тематичні екскурсії за виставкою «Воїни. Історія українського війська». Виставка, яка розташована у вестибюлі корпусу 1/5, складається з 12 банерів. Вони відображають основні віхи в історії українського війська, головним завданням якого протягом багатьох віків було служити своєму народові та захищати Вітчизну.

Участь у семінарі на тему «Демократія в 21 столітті. Виклики демократії під час пандемії: громадська та політична участь молоді»

Голова Школи наукового лідерства факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Віталій Найда взяв участь у семінарі на тему «Демократія в 21 столітті. Виклики демократії під час пандемії: громадська та політична участь молоді».

Бінарне заняття за участі працівника патрульної поліції

Доцентка кафедри іноземних мов факультету № 1 ХНУВС Людмила Дягілєва разом із поліцейським роти патрульної поліції в метрополітені ГУНП в місті Києві Романом Бабюком провели бінарне заняття для курсантів другого курсу факультету № 3 з навчальної дисципліни «Іноземна мова» за темою «Охорона громадського порядку та безпека дорожнього руху».

Новини...

ОГОЛОШЕННЯ

Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад

Харківський національний університет внутрішніх справ відповідно до Закону України «Про вищу освіту» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників:

27 жовтня 2021 року в університеті відбудеться круглий стіл щодо визначення корупційних ризиків у діяльності МВС, шляхів запобігання та протидії корупції у МВС (у дистанційній формі).

29 жовтня 2021 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу та криміналістики» в режимі онлайн

17 листопада 2021 року на базі Харківського національного університету внутрішніх справ відбудеться науково-практична конференція «Особливості організації кінологічної діяльності правоохоронних органів в Україні» в режимі онлайн

19 листопада 2021 року  в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться   Х Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми правового, економічного та соціального розвитку держави»  в режимі онлайн

18 - 19 листопада 2021 року в Харківському національному університеті радіоелектроніки відбудеться Всеукраїнський науковий форум "Українська національна революція 1917 - 1921 рр.- досвід та уроки боротьби за державність" (Співорганізатор - Харківський національний університет внутрішніх справ).

30 листопада 2021 року  в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться  ХV Міжнародна науково-методична конференція «Актуальні проблеми розвитку службово-прикладних, традиційних та східних єдиноборств», присвячена пам’яті доктора педагогічних наук професора Бізіна Віктора Петровича в режимі онлайн

02 грудня 2021 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться круглий стіл англійською мовою для слухачів магістратури «Права людини та їх захист в зарубіжних країнах».

14 грудня 2021 року  в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться круглий стіл «Застосування інформаційних технологій у діяльності правоохоронних органів» у дистанційному режимі.

 

МАЙБУТНІМ ПОЛІЦЕЙСЬКИМ!

Розпочата електронна реєстрація кандидатів з числа цивільних осіб, що бажають навчатися у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету.

До уваги!

З  1 січня 2020 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ змінено реквізити.

Для допомоги громадянам діє «гаряча телефонна лінія»

У Харківському національному університеті внутрішніх справ діє гаряча телефонна лінія (057) 73-98-181. На Харківщині також працює волонтерська «гаряча лінія» про COVID-19.

Здобувачам освіти та працівникам ХНУВС!

Для отримання психологічної допомоги та підтримки рекомендовано звертатись до ВПЗ ВКЗ (корпус 2/12, каб. 109), на електронну адресу sprosi.psihologa@gmail.com або за тел. (057) 73–98–356.