"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Дистанційне навчання у ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати
Якісне навчання лідерству в закладі фахової передвищої освіти в контексті їх реформування

Викладач циклової комісії природничих дисциплін Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Людмила Пилипенко дистанційно взяла участь у вебінарі на тему «Якісне навчання лідерству в закладі фахової передвищої освіти в контексті їх реформування».

Відбувся тренінг для представників мас-медіа «Три аспекти безпеки журналістів: цифрова, юридична, особиста»

У Харківському національному університеті внутрішніх справ у рамках співпраці з Харківським прес-клубом відбувся тренінг для журналістів «Три аспекти безпеки журналістів: цифрова, юридична, особиста». У ньому взяли участь представники друкованих та електронних мас-медіа Донецької, Луганської (підконтрольних Україні територій), Полтавської, Сумської та Харківської областей.

В університеті завершив роботу тренінг ОБСЄ «Психологічний супровід (психологічна реабілітація) в екстремальних ситуаціях» (відео)

Завершив свою роботу п’ятиденний тренінг «Психологічний супровід (психологічна реабілітація) в екстремальних ситуаціях», який проходив у рамках реалізації пілотного проєкту міжнародної технічної допомоги Координатора проєктів ОБСЄ в Україні «Удосконалення тренінгових спроможностей Міністерства внутрішніх справ України з психологічного супроводу в екстремальних ситуаціях» та на виконання Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку органів системи Міністерства внутрішніх справ України на період до 2020 року.

Встановлено ділові контакти з Іспанією

Представники Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ – фахівець науково-дослідної лабораторії з питань модернізації авіатехніки Олександр Козенко, інженер із застосування комп’ютерів тренажерного комплексу Євген Дмитрієв на чолі з проректором вишу Володимиром Шульгою відвідали компанію «Indra» (Іспанія).

Міжнародна сертифікація викладачів від Майкрософт

Викладач-методист циклової комісії природничих дисциплін Світлана Грибанова взяла участь в онлайн-тренінгу від ТОВ Dinternal Education online. Під час тренінгу було розглянуто питання щодо можливості складання іспиту для отримання сертифікату Microsoft Certified дистанційно. 

Відбулося засідання Ради молодих вчених при Харківській обласній державній адміністрації

Відбулося чергове засідання Ради молодих вчених при Харківській обласній державній адміністрації, в роботі якого взяв участь т.в.о. начальника відділу організації наукової роботи Харківського національного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук, доцент Володимир Чумак, який першим заступником голови Ради молодих вчених.

Курсанти університету – серед переможців XІV Харківського регіонального конкурсу студентських наукових робіт

Курсанти університету увійшли до складу переможців XІV Харківського регіонального конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук, який проводить Рада ректорів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації Харківського регіону. За результатами висновків конкурсної комісії в номінації «Соціально-гуманітарний напрямок» робота курсанта 3 курсу факультету № 2 Владислава Степаненко «Правове регулювання протидії кібербулінгу в Україні» зайняла І місце.

Колективу факультету № 3 представили нового заступника декана

Перший проректор Харківського національного університету внутрішніх справ підполковник поліції Сергій Бортник представив особовому складу факультету № 3 нового заступника декана – майора поліції Ігоря Шевченка.

Нова література у бібліотеці

Бібліотека Харківського національного університету внутрішніх справ запрошує університетську спільноту ознайомитися з новою літературою, що надійшла до бібліотеки від провідних видавництв юридичної літератури.

Переваги міжнародної сертифікації в галузі управління ланцюгами поставок

Голова циклової комісії економіки та управління кандидат економічних наук Олена Цимбалістова та викладачка циклової комісії економіки та управління Олена Черніхова взяли участь в онлайн-заході, присвяченому огляду міжнародної сертифікаційної програми SCPro від Council of Supply Chain Management Professional.

Новини...