"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати
Для допомоги громадянам діє «гаряча телефонна лінія»

У Харківському національному університеті внутрішніх справ діє гаряча телефонна лінія (057) 73-98-181. На Харківщині також працює волонтерська «гаряча лінія» про COVID-19. Зателефонувавши за номером 0-800-31-80-31, можна поставити будь-яке запитання щодо симптомів захворювання, алгоритму своїх дій, епідситуації, а також попросити про допомогу.

ХНУВС на шляху інтеграції до Європейського освітнього простору вперше запроваджує програми двох дипломів

Харківський національний університет внутрішніх справ створює нові можливості для професійної реалізації випускників. Це спільні освітні програми нашого закладу та закордонних університетів, які надають можливість здобувачам освіти ХНУВС проходити навчання за інтегрованими навчальними програмами у навчальних закладах різних країн та одночасно отримати два дипломи: нашого та європейського університету.

Бібліотека університету отримала книжковий дарунок

Черговий номер збірника наукових праць «Теорія та практика судової експертизи і криміналістики» (Випуск № 19) подаровано бібліотеці університету завідувачем кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6  доктором юридичних наук Михайлом Щербаковським, який є членом редакційної колегії цього видання.

Працівники кафедри соціально-гуманітарних дисциплін підвищують кваліфікацію

Старший лаборант кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6, студентка магістратури Валерія Буднік  пройшла онлайн курс «Захист прав людей з інвалідністю». Вивчалися такі теми: «Що таке інвалідність?», «Моделі ставлення суспільства до інвалідності», «Права людини з інвалідністю», «Порушення прав людей з інвалідністю в Україні», «Міжнародні та національні механізми захисту прав людей з інвалідністю». Заняття  були інформаційно насиченими та корисними.

Шановні абітурієнти – майбутні курсанти та студенти!

Щоб завжди бути в курсі найактуальніших та найцікавіших новин нашого поліцейського вишу, мати зворотній зв'язок, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди у:
Facebook – https://cutt.ly/4yD00sE
Instagram – https://cutt.ly/yyD05AI
YouTube – https://cutt.ly/OyD0OPQ
Twitter – https://cutt.ly/PyD2wGC

Відбувся черговий вебінар з кращих практик протидії домашньому насильству

Професор кафедри педагогіки та психології, доктор психологічних наук Наталя Мілорадова провела вебінар з кращих практик протидії домашньому насильству (КМЄС, Харків). До третьої групи учасників увійшли працівники з міста Харкова (Немишлянський, Новобаварський, Основ`янський райони).

Команда ХНУВС серед призерів VI Міжнародного студентського саміту

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбувся VI Міжнародний студентський саміт «Права людини в умовах сучасних глобалізаційних викликів». Співорганізатором конкурсу-саміту стала Всеукраїнська громадська організація «Асоціація українських правників».

Участь викладачів ХНУВС в онлайн-тренінгах продовжується

Старша викладачка кафедри іноземних мов факультету №1 Лариса Сазанова взяла участь в онлайн-тренінгу про сучасні підходи до викладання іноземних мов «Секрети ідеального курсу з вивчення англійської з урахуванням індивідуальних потреб студентів».

Завідувач кафедри взяв участь в інтернет-конференції

Завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 професор Володимир Греченко взяв участь у ІІІ-й Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Актуальні проблеми формування громадянського суспільства та становлення правової держави», що відбулася в місті Черкаси на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Освіта та підготовка поліцейських у Фінляндії

Для здобувачів вищої освіти та науково-педагогічного складу Харківського національного університету внутрішніх справ був проведений черговий вебінар на тему «Освіта та підготовка поліцейських у Фінляндії». Вебінар був проведений англійською мовою.

Новини...