"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Шановні абітурієнти!

Прохання прибувати вступників до Харківського національного університету внутрішніх справ для складання оцінки рівня фізичної підготовленості одягнутими в спортивний одяг та взуття.

При собі мати:
- оригінал паспорту;
- захисну маску;
- екзаменаційний лист;
- питну воду.

Розклад складання вступних випробувань з оцінки рівня фізичної підготовки для вступників на денну форму навчання за державним замовленням (факультети № 1,2,4 - спеціальність 081 "Право")

Розклад складання вступних випробувань з оцінки рівня фізичної підготовки для вступників на денну форму навчання за державним замовленням (факультет № 2 - спеціальність 262 "Правоохоронна діяльність")

Розклад складання вступних випробувань з оцінки рівня фізичної підготовки для вступників на денну форму навчання за державним замовленням (факультет № 3,4, Сумська філія - спеціальності 262 "Правоохоронна діяльність", 052 "Психологія", 125 "Кібербезпека")Шановні абітурієнти!

Відповідно до наказу Міністерства внутрішніх справ України від 18 червня 2020 року № 464 «Про утворення позаштатних тимчасових діючих медичних (військово-лікарських) комісії у закладах вищої освіти МВС».

Особам, які успішно пройшли медичну (військово-лікарську) комісію до 15 лютого 2020 року необхідно прибути 10 серпня 2020 року з 09.30 до 15.00 до Харківського національного університету внутрішніх справ для підтвердження довідки медичної (військово-лікарської) комісії.

 Наша адреса: просп. Льва Ландау, 27, м. Харків.
Приймальна комісія: тел. (057) 739-83-00; (097) 680-13-53.


До уваги вступників до магістратури!

Для вступників у магістратуру, які не змогли з тих чи інших причин скласти чи бажають перескласти єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови, 19 вересня проведуть спеціальну третю сесію. Відповідний наказ МОН опублікований сьогодні, 6 серпня 2020 року.

Як і минулого року, результати третьої сесії ЄВІ можна буде використати для вступу лише на контракт. Третя сесія – платна, вартість окремо визначатиме Український центр оцінювання якості освіти.

Реєстрація на третю сесію триватиме з 17 до 25 серпня, а сам іспит відбудеться 19 вересня 2020 року.

Реєстрація на третю сесію ЄВІ відбуватиметься за таким самим алгоритмом, що і на основну сесію.


До уваги вступників в магістратуру та вступників на основі повної загальної середньої освіти!

Увага!  З 01 серпня вступники на основі повної загальної середньої освіти (для вступу на бакалаврат) та на основі СВО «бакалавр» (для вступу в магістратуру) мають можливість створити електронний кабінет вступника для подачі електронної заяви на вступ за кошти юридичних та фізичних осіб (контракт). Електронний кабінет вступника створюється на сайті http://ez.osvitavsim.org.ua/ та через створений електронний кабінет подається заява на вступ на обрану спеціальність.

Для полегшення роботи з електронними кабінетами для вступників розроблені спеціальні покрокові інструкції по роботі з системою для вступу на бакалавра та магістра:

Для вступу на бакалаврат;
Для вступу на магістратуру.


За інформацією щодо вступу звертайтеся до приймальної комісії університету :
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27
тел. (057) 73-98-300 , (097) 680-13-53

https://www.instagram.com/abiturient_hnuvs/


До уваги майбутніх абітурієнтів!

Для підготовки випускників загальноосвітніх шкіл до Зовнішнього незалежного оцінювання науково-педагогічним складом кафедр українознавства, соціально-гуманітарних дисциплін, теорії та історії держави і права Харківського національного університету внутрішніх справ були розроблені навчальні матеріали для самостійної підготовки з дисциплін: «Історія України», «Українська мова та література», «Математика» та «Іноземна мова (англійська)».

Для підготовки випускників закладів вищої освіти для вступу до магістратури для складання єдиного фахового вступного випробування та єдиного фахового вступного іспиту з іноземної мови розроблені навчальні матеріали для самостійної підготовки з дисциплін: «Конституційне право»,«Адміністративне право України»,«Цивільне право України», «Цивільне процесуальне право України», «Кримінальне право», «Кримінальне процесуальне право України», «Міжнародне публічне право», «Міжнародний захист прав людини» та «Іноземна мова (англійська)».

Зазначені матеріали розміщеніна Сервері дистанційної освіти ХНУВС.

Для того, щоб отримати доступ до вказаних матеріалів, необхідно пройти процедуру реєстрації на Сервері дистанційної освіти ХНУВС за адресою http://d-learn.in.ua/moodle/

Ви потрапите на сторінку Серверу дистанційної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ, де у головному вікні браузера з правого боку необхідно натиснути «Перейти до реєстрації».


ЕТАПИ ВСТУПУ НА НАВЧАННЯ ЗА ДЕРЖАВНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ ЗА ОСВІТНІМ СТУПЕНЕМ «БАКАЛАВР»

Для початку оформлення особової справи кандидата на навчання обов’язковою є подача online заяви на веб-порталі, який призначений для електронної реєстрації кандидатів на навчання у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання https://osvita.np.gov.ua.

Створюючи онлайн анкету, Ви повинні обрати:

- Харківський національний університет внутрішніх справ;

- факультет;

- спеціальність;

- спеціалізацію.

Зверніть увагу:

Зберігаючи анкету, Ви підтверджуєте достовірність та правильність внесених даних.

УВАГА!!!

Самостійно заповнити анкету на сайті можна до 15 травня 2020 року.

Після цього терміну анкету можна буде заповнити у підрозділі кадрового забезпечення, що здійснює відбір (секторі організації відбору та проведення атестування поліцейських), виключно після подання усього пакету документів.

Після подачі online заяви на Вашу електронну пошту буде надіслано пакет документів, який необхідно роздрукувати та заповнити власноруч.

 Підготувати наступний пакет документів:

1) письмова заява про направлення на навчання із зазначенням структурного навчального підрозділу ЗВО та спеціальності;

2) 2 копії паспорта громадянина України (ID-картки) та 2 копії ідентифікаційного податкового номеру;

3) копія військового квитка/посвідчення про приписку до призовної дільниці чи посвідчення особи військовослужбовця (для військовозобов'язаних або військовослужбовців);

4) фотокартки 9х12 см (2 шт.), 3х4 см (6 шт.), 3,5х4,5 см (2 шт.);

5) автобіографія;

6) особова картка визначеного зразка П-2;

7) згода на проведення спеціальної перевірки відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» і на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

8) копія документа (за наявності), який підтверджує право на спеціальні умови щодо участі у конкурсному відборі при вступі для здобуття вищої освіти на основі повної загальної середньої освіти;

9) анкета кандидата на навчання визначеного зразка;

10) копія документа державного зразка про здобутий ступінь (освітній, освітньо-кваліфікаційний рівень), на основі якого здійснюється вступ, і додатка до нього;

11) копії сертифікатів зовнішнього незалежного тестування (за наявності);

12) копії паспортів (батьків, братів, сестер), свідоцтво про шлюб (розірвання шлюбу).

Після надання документів Вам буде надано направлення на медичну (військово-лікарську) комісію.

Служба в поліції потребує високого рівня фізичного розвитку, сили й витривалості та відповідних рис психологічного профілю, тому до кандидатів встановлені особливі вимоги щодо стану здоров’я, фізичного розвитку та індивідуальних психофізіологічних особливостей.

Відповідність стану кандидатів на навчання визначає медична (військово-лікарська) комісія МВС згідно Наказу МВС України № 285 від 03.04.2017 р.

Медичний огляд включає в себе фізичне і психологічне обстеження та передбачає огляд лікарями-спеціалістами, проведення аналізів та тестів, отримання електрокардіограми (ЕКГ) та знімка флюорографії.

Ви можете отримати результати необхідних аналізів, ЕКГ та флюорографії в день проходження медичного обстеження або заздалегідь в іншому медичному закладі, якщо бажаєте прискорити процес обстеження.

Для проходження медичного огляду необхідно мати наступні документи:

1) Направлення на медичний огляд для проведення лікарської експертизи за формою, що видається підрозділом кадрового забезпечення (сектором організації відбору та проведення атестування поліцейських).

2) Дві фотографії розміром 3х4.

3) Паспорт громадянина України (ID-картка).

4) Для військовозобов’язаних – документи, що засвідчують відношення особи до військового обов'язку (посвідчення про приписку до призовної дільниці).

5) Для військовослужбовців, які були звільнені зі служби протягом останнього року і є кандидатами на вступ до ЗВО, - витяги з медичних документів військових частин або медична характеристика.

6) Детальний витяг з медичних карт амбулаторного хворого, що ведуться у лікувально-профілактичних установах за місцем проживання, роботи, навчання або служби, виписки з медичних карт стаціонарного хворого, дані диспансерного обстеження і лікарського нагляду, висновки, інші медичні документи, що характеризують стан здоров'я особи за період не менше ніж за останні 5 років.

7) Довідка - витяг про проведенні щеплення, заповнена медичною установою за місцем проживання.

8) Довідка (сертифікат) з психоневрологічного диспансеру (від лікаря-психіатра).

9) Довідка (сертифікат) з наркологічного диспансеру (від лікаря-нарколога).

10) Довідка (сертифікат) з туберкульозного диспансеру з результатами флюорографії (від лікаря-фтизіатра).

ПРИМІТКА (щодо проходження медичного огляду)

Суттєву кількість часу під час проходження лікарської експертизи займає здача кандидатами необхідних аналізів та проходження окремих медичних обстежень, а саме:

- рентгенологічне (флюорографічне) обстеження органів грудної клітини,

- загальні аналізи крові та сечі,

- аналіз крові на цукор,

- обстеження на сифіліс (реакція Вассермана),

- обстеження на гепатити B, C,

- обстеження на ВІЛ-інфікування.

Кандидати на службу в поліцію можуть надати документально оформлені результати зазначених обстежень, проведених протягом одного місяця до медичного огляду.

За для економії часу, та прискорення проходження лікарської експертизи, вище вказані медичні обстеження і аналізи можна отримати за місцем проживання, та надати ВЛК до проходження медичного огляду.

Медичні документи (довідки, сертифікати, виписки, тощо) обов’язково мають бути завірені печаткою (штампом) лікувального закладу і особистою печаткою лікаря.

УВАГА!!!

Кандидати на навчання направляються на медичний огляд з 15 січня року вступу

Перевірка рівня фізичної підготовленості здійснюється за умов надходження приймальної комісії Вашої особової справи, яку формує Головне управління Національної поліції України вашої області та реєстрації яка відбудеться в університеті, явка на яку обов’язкова. http://univd.edu.ua/files/articles/162956/prvila_pryyomu_2020.pdf

Перевірка рівня фізичної підготовленості кандидатів до служби в поліції, в тому числі кандидатів на вступ до ЗВО, регулюється Наказом МВС № 90 від 09.02.2016 р. (зі змінами).

Під час тестування кандидати здають наступні нормативи:

- комплексна силова вправа;

- біг на 100 м;

- біг на 1000 м.

Всі нормативи Ви можете переглянути у додатку до Наказу МВС № 90 від 09.02.2016 р. (зі змінами), або за цим посиланням: http://univd.edu.ua/files/enrollee/physical_training_2019.pdf.

УВАГА!!!

Перевірка рівня фізичної підготовленості відбуватиметься безпосередньо у Харківському національному університеті внутрішніх справ під час проведення конкурсу (серпень 2020 року)

Завантажити етапи вступу на навчання за державним замовленням (курсант) у форматі PDF

ЕТАПИ ВСТУПУ НА НАВЧАННЯ ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ЗА ОСВІТНІМ СТУПЕНЕМ «БАКАЛАВР»

Для вступу на навчання на Факультет № 6 який здійснює підготовку за денною та заочною формами навчання фахівців (за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб – на умовах контракту) приймаються сертифікати ЗНО за 2017, 2018, 2019 та 2020 роки, крім сертифікатів з англійської, німецької та французької мов. Сертифікати з англійської, німецької та французької мов приймаються лише за результатами зовнішнього незалежного оцінювання 2018, 2019 та 2020 років.

За спеціальністю 081 «Право»:
1) українська мова та література;
2) історія України;
3) на вибір:
- іноземна мова;
- математика.

За спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність»:
1) українська мова та література;
2) історія України;
3) творчий конкурс.

За спеціальністю 053 «Психологія»:
1) українська мова та література;
2) біологія;
3) на вибір:
- математика;
- історія України.

За спеціальністю 125 «Кібербезпека»:
1) українська мова та література;
2) математика;
3) на вибір:
- іноземна мова;
- фізика.

За спеціальністю 125 «Фінанси, банківська справа та страхування»:
1) українська мова та література;
2) математика;
3) на вибір:
- іноземна мова;
- географія.

Увага! Творчий конкурс для вступу на навчання за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність» до Харківського національного університету внутрішніх справ проходить на базі ХНУВС за адресою: просп. Льва Ландау, 27, м. Харків.

Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів (додатка до свідоцтва про повну загальну середню освіту, фотокартку, форму 13 (за наявності)) розпочинається з 01 серпня 2020 року, за посиланням http://ez.osvitavsim.org.ua/;

Прийом заяв та документів розпочинається 13 серпня 2020 року, та закінчується 16 серпня 2020 року (для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів, творчих конкурсів) та 22 серпня 2020 року - для осіб, які вступають за результатами зовнішнього незалежного оцінювання.

 У разі вступу на основі повної загальної середньої освіти до Харківського національного університету внутрішніх справ для здобуття ступеня бакалавра за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність», необхідно скласти творчий конкурс, який є третім конкурсним предметом. Інформація про час та місце проведення Творчого конкурсу автоматично розміщається в електронному кабінеті вступника після подачі заяви на вступ.

Творчий конкурс передбачає виконання вступником екзаменаційної роботи, що містить три блоки завдань:

- перший блок – «Майбутня професія – поліцейський»;

- другий блок – формується із рекомендованого переліку питань з основ правознавства;

- третій  блок – ситуативні завдання.

Оприлюднення списків осіб, рекомендованих до зарахування 06 вересня.

До 10 вересня до приймальної комісії необхідно подати оригінали: Свідоцтво про повну загальну середню освіту з додатком до нього, сертифікати ЗНО із відповідних предметів.

Зарахування цієї категорії вступників за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб проходить у декілька етапів до 30 листопада 2020 року.

Завантажити етапи вступу на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (студент) у форматі PDF

ПРИКЛАДИ РОЗРАХУНКІВ КОНКУРСНОГО БАЛУ (НА НАВЧАННЯ ЗА ДЕРЖАВНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ) ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ