"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin@univd.edu.ua
Триває відбір кандидатів на навчання за державним замовленням до Харківського національного університету внутрішніх справ

Для оформлення особової справи кандидата на навчання необхідно особисто звернутися до рекрутингового центру Національної поліції за місцем реєстрації (проживання), зареєструватися та подати online заяву на веб-порталі, який призначений для електронної реєстрації кандидатів на навчання у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання.

Перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

На базі Національного університету «Чернігівська політехніка» у форматі онлайн-відеозв’язку відбулася підсумкова науково-практична конференція в рамках проведення II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інтелектуальна власність».

День НАТО (відео)

Курсанти та студенти, керівний і науково-педагогічний склад Харківського національного університету внутрішніх справ разом із представниками інших закладів вищої освіти системи МВС України взяли участь в інформаційному заході «День НАТО». Він проходив дистанційно, у зв’язку із карантинними обмеженнями, проте це не завадило дружньому спілкуванню й обговоренню важливих тем сучасності. 

Участь в екологічному проєкті #OlympicLab

Провідний фахівець Сумської філії ХНУВС Цвітана Скорина разом із курсантами філії та представниками відділення НОК України в Сумській області за підтримки Державного підприємства «Лебединське лісове господарство» здійснили висадку дерев у центрі м. Суми в межах екологічного проєкту #OlympicLab. Спільна ідея зробити рідне місто більш ошатним і привабливим об’єднала спортсменів, курсантів, державних службовців.

Участь у роботі «Школи педагогічної майстерності»

Професор кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Володимир Кройтор отримав сертифікат про підвищення кваліфікації.  Він взяв участь у роботі «Школи педагогічної майстерності» при Національній академії державного управління при Президентові України, підвищивши свою професійну компетентність. 

Збірна команда університету з гирьового спорту – переможниця чемпіонату ФСТ «Динамо»

У м. Львів відбувся чемпіонат з гирьового спорту ФСТ «Динамо» України серед збірних команд закладів вищої освіти МВС та інших центральних органів виконавчої влади. За результатами змагань серед команд закладів вищої освіти системи МВС перемогла команда Харківського національного університету внутрішніх справ!

Інститут права власності в Україні: захист у порядку цивільного судочинства

Професор кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Олександр Кухарєв взяв участь у загальноукраїнському семінарі для суддів місцевих загальних судів на тему «Інститут права власності в Україні: захист у порядку цивільного судочинства». 

Онлайн семінар-навчання «Оцифрування трудових книжок»

Завідувач відділення кадрового забезпечення Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат економічних наук Ірина Пуріга та доцент кафедри юридичних дисциплін кандидат юридичних наук, доцент Наталія Дуравкіна взяли участь в онлайн семінарі-навчанні «Оцифровка трудових книжок».

Представники Кременчуцького льотного коледжу взяли участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Курсант Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Захар Плужник взяв участь у підсумковій науково-практичній конференції другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Радіотехніка». 

Проблеми кібербезпеки інформаційно-телекомунікаційних систем

Співробітники науково-дослідної лабораторії з проблем розвитку інформаційних технологій Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми кібербезпеки інформаційно-телекомунікаційних систем» (PCSIТS).