Увага, конкурс!

Харківський національний університет внутрішніх справ відповідно до Законів України «Про освіту» та «Про вищу освіту» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників по Сумській філії.

Завершився тренінг з підготовки інструкторів з пошуку та убезпечення радіоактивних джерел

На базі Харківського національного університету внутрішніх справ завершився тренінг з підготовки інструкторів з пошуку та убезпечення радіоактивних джерел. Представники МВС, НПУ, НГУ, ДПСУ та ДСНС пройшли навчання та отримали спеціальні знання, якими вони можуть поділитися зі своїми колегами та навчити їх правильно поводитися у певних ситуаціях.

Представники ХНУВС забезпечують публічну безпеку та порядок під час проведення футбольного матчу між командами «Шахтар» та «Манчестер Сіті»

250 представників постійного та перемінного атестованого складу Харківського національного університету внутрішніх справ у складі приданих сил Харківського гарнізону поліції залучені до охорони публічної безпеки та порядку під час футбольного матчу між командами «Шахтар» та «Манчестер Сіті». Іще 22 курсанти будуть брати участь в якості перекладачів.

Курсанти обговорили питання запобігання та протидії булінгу

16 вересня поточного року стартував Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу. Доцент кафедри трудового та господарського права Харківського національного університету внутрішніх справ Анастасія Клименко разом із групою курсантів факультету № 2 долучилися до акції та провели зустріч.

Закон охороняти, дискримінацію – уникати

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися інформаційно-освітні заходи «Подолання стигми та зменшення рівня дискримінації стосовно представників вразливих груп населення в діяльності органів поліції».

Вийшов друком 21-й випуск Вісника Кримінологічної асоціації України

До 25-річчя Харківського національного університету внутрішніх справ вийшов друком черговий 21-й випуск Вісника Кримінологічної асоціації України. Статті збірника висвітлюють широке коло наукових кримінологічних і кримінально-правових питань, актуальних проблем боротьби зі злочинністю, вдосконалення національного кримінального законодавства, правового регулювання, інформаційно-аналітичного та організаційно-управлінського забезпечення протидії злочинності в Україні тощо.

Відеолекторій до Дня партизанської слави

Працівниками відділу соціально-гуманітарної роботи університету для курсантів перших курсів було організовано відеолекторій до Дня партизанської слави, який відзначається 22 вересня. Лекцію провів методист Харківської обласної бібліотеки Дмитро Бродяк.

Перший проректор університету Сергій Бортник провів зустріч зі слухачами інституту післядипломної освіти

В інституті післядипломної освіти для 52 поліцейських розпочалися двотижневі заняття з підвищення кваліфікації за програмами патрульної поліції та слідчих. Також 35 осіб зараховано слухачами курсів первинної професійної підготовки, уперше прийнятих на службу до поліції. З поліцейськими та слухачами курсів зустрівся перший проректор університету підполковник поліції Сергій Бортник.

У ХНУВС проходить підготовка інструкторів з пошуку та убезпечення радіоактивних джерел

На базі Харківського національного університету внутрішніх справ вже вдруге проходить тренінг з пошуку та убезпечення радіоактивних джерел, в рамках якого відбувається підготовка інструкторів. Серед тих, хто проходить курс навчання, – представники МВС, НПУ, НГУ, ДПСУ та ДСНС.

Засідання дискусійного клубу англійською мовою

Викладачі кафедри іноземних мов факультету № 1 за підтримки відділу міжнародного співробітництва університету провели засідання дискусійного клубу англійською мовою на тему «Права людини» з дисципліни «Іноземна мова» з курсантами ІІ–ІV курсів факультетів №№ 1–4.