61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin@univd.edu.ua
В університеті відбудеться День відкритих дверей

26 січня 2022 року о 12.00 Харківський національний університет внутрішніх справ запрошує майбутніх абітурієнтів на День відкритих дверей, що відбудеться на онлайн-платформі ZOOM.

До уваги майбутніх абітурієнтів!

З 01 листопада 2021 року на Порталі для кандидатів з числа цивільних осіб, які бажають навчатися у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських за кошти державного бюджету (https://osvita.np.gov.ua), відкрита для заповнення анкета для абітурієнтів вступної кампанії 2022 року.

Студенти Сумської філії ХНУВС провели моніторинг судових засідань

У межах вивчення дисциплін другого магістерського рівня «Сучасні проблеми цивільного права» та «Сучасні проблеми цивільного процесу», які викладаються у Сумській філії ХНУВС професором кафедри юридичних дисциплін Наталією Горобець та доцентом кафедри юридичних дисциплін Яною Садиковою, було організовано проведення моніторингу судових засідань. Студенти – слухачі магістратури – відвідали Зарічний районний суд м. Суми, заповнили анкети й підготували звіти.

Бінарна лекція за участі викладача Донецького державного університету внутрішніх справ

Доцент кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування майор поліції Вадим Селюков в рамках реалізації проєкту академічної мобільності у закладах вищої освіти системи МВС разом із викладачем кафедри адміністративно-правових дисциплін факультету № 2 Донецького державного університету внутрішніх справ старшим лейтенантом Іваном Хозлу провели бінарну лекцію для слухачів факультету № 5 на тему «Правове регулювання служби дільничних офіцерів поліції».

Харківський національний університет внутрішніх справ продовжує роботу щодо реалізації програми академічної мобільності

У Харківському національному університеті внутрішніх справ продовжується пілотний проєкт із реалізації програми академічної мобільності між закладами вищої освіти, які належать до сфери управління МВС України.

Бінарне заняття з питань здійснення дозвільної системи органами Національної поліції

Для студентів 3 курсу факультету № 6, що навчаються за спеціальністю «Правоохоронна діяльність», доцентом кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 Миколою Голубом спільно з інспектором відділу контролю за обігом зброї ГУ НП в Харківській області майором поліції Олегом Пановим проведено лекційне бінарне заняття на тему: «Здійснення дозвільної системи органами Національної поліції».

Наукова бібліотека університету поповнилася навчальним посібником з питань інформаційних технологій

Завідувач кафедри кібербезпеки та DATA-технологій факультету № 6 кандидат технічних наук, доцент Юрій Гнусов та професор цієї ж кафедри кандидат технічних наук, доцент Володимир Струков презентували науковій бібліотеці університету ХНУВС навчальний посібник «Інформаційні технології у правоохоронній діяльності. Частина 1: Високотехнологічні тренди у правоохоронній сфері зарубіжних країн» за загальною редакцією Володимира Струкова.

Профорієнтаційна зустріч зі старшокласниками НВК № 16 ім. Олексія Братушки м. Суми

У межах проведення профорієнтаційної роботи старший викладач кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Лариса Гарцунова провела зустріч з випускниками НВК № 16 ім. Олексія Братушки м. Суми.

Участь у Міжнародній науково-практичній конференції

Старша викладачка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат історичних наук, доцент Оксана Малютіна взяла участь у VII Міжнародній науково-практичній конференції «International Scientific Innovations in Human Life», що проходила у м. Манчестер, Великобританія.

Старшокласників Харківської школи № 145 запросили на навчання до ХНУВС

Фахівець підготовчого відділення факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Ігор Тітов провів профорієнтаційну зустріч з учнями випускних класів Харківської загальноосвітньої школи № 145.