Вступникам ХНУВС 2024 року!
header image

З 01 листопада 2023 року відкрито портал osvita.np.gov.ua для подання Анкети кандидата на навчання у заклади вищої освіти зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських.

До уваги майбутніх вступників!
header image

20 березня 2024 року о 14.00 для майбутніх абітурієнтів, а також усіх охочих відбудеться онлайн-зустріч із представниками ХНУВС щодо особливостей вступу і навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ у 2024 році.

Як зробити читання англійською мовою приємною та корисною звичкою
header image

Завідувачка кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Олена Статівка, доценти цієї ж кафедри Олег Гончарук, Валентина Кочина, Валентина Почуєва, старші викладачі Артем Білoусов, Наталія Горбач та Лариса Сазанова взяли участь у Міжнародному онлайн-вебінарі «Breaking down barriers to reading» від видавництва Collins.

Незламна мужність поколінь (оновлено, відео)
header image

На усіх локаціях Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України «Незламна мужність поколінь». У Вінниці захід був проведений спільно із Центром розвитку для дітей з особливими розумовими потребами «Сонечко».

Відбувся захист матеріалів виробничої практики
header image

На кафедрі правоохоронної діяльності та поліціїстики завершився захист матеріалів виробничої практики (стажування) у слухачів магістратури 2 курсу факультету № 6, які навчаються за спеціальністю «Правоохоронна діяльність». До складу комісії увійшли науково-педагогічні працівники кафедри: завідувачка Ірина Панова, професорка Олена Синявська і доцент Ігор Панов.

Кураторська година до Дня створення УЦР
header image

Кураторка, викладачка кафедри фундаментальних та юридичних дисциплін факультету № 6 Ксенія Гуртова з нагоди 107-ї річниці створення Української Центральної Ради разом зі студентами переглянули відеофільм «Створення Української Центральної Ради 1917: рік, який змінив усе» та у форматі круглого столу обговорили передумови створення й історичну значущість Центральної Ради.

Застосування поліграфа в діяльності правника
header image

Для студентів факультету № 6, які навчаються за спеціальністю «Право», поліграфологиня всеукраїнської асоціації поліграфологів Людмила Дроздова разом із доценткою кафедри соціології та психології Лілією Бондаренко та старшою викладачкою Наталією Ткаченко провели бінарне заняття на тему «Застосування поліграфа в діяльності правника».

Бінарне заняття за участі адвоката
header image

У межах освітнього процесу адвокатка регіонального представника молодіжного комітету Національної асоціації адвокатів України – UNBA NextGen у Сумській області Ольга Якименко разом із доценткою кафедри юридичних дисциплін Мариною Василенко для здобувачів освіти 3 курсу спеціальності «Право» провели інтегроване заняття.

Бінарне заняття з дисципліни «Кримінальний процес»
header image

Старший слідчий слідчого управління ГУНП у Харківській області, доктор філософії Костянтин Заєць разом із доценткою кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6 ХНУВС, кандидаткою юридичних наук, доценткою Оленою Соловйовою провели бінарне онлайн-заняття зі студентами-правознавцями 3 курсу факультету № 6.

До уваги здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників ХНУВС!
header image

Запрошуємо приєднатися до безкоштовного вивчення англійської мови на платформі Promova! Просто зареєструйтеся на сторінці «Free for Ukraine» за посиланням: https://promova.com/free-for-ukraine та підтвердіть своє громадянство через "Дія.Підпис".