Для допомоги громадянам діє «гаряча телефонна лінія»

У Харківському національному університеті внутрішніх справ діє гаряча телефонна лінія (057) 73-98-181. На Харківщині також працює волонтерська «гаряча лінія» про COVID-19. Зателефонувавши за номером 0-800-31-80-31, можна поставити будь-яке запитання щодо симптомів захворювання, алгоритму своїх дій, епідситуації, а також попросити про допомогу.

Відбудеться вебінар на тему «Права людини та опитування вразливих груп під час розслідувань»

10–12 червня 2020 року для здобувачів вищої освіти та працівників Харківського національного університету внутрішніх справ буде проведений триденний онлайн-семінар від Регіонального представництва КМЄС у Харкові на тему «Права людини та опитування вразливих груп під час розслідувань».

В університеті відбувся розподіл курсантів випускних курсів факультетів №№ 1, 2, 4

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся розподіл курсантів випускних курсів факультетів №№ 1, 2, 4 для подальшого проходження служби в міжрегіональних та територіальних органах Національної поліції України.

Студентки факультету № 6 взяли участь у міжнародному молодіжному науковому форумі

Студентки першого курсу факультету № 6 Дарина Омеляненко та Діана Сидоренко взяли участь у Міжнародній студентській науковій конференції «Модернізація та сучасні українські та світові наукові дослідження» (м. Львів), яка проходила в дистанційній формі.

ХНУВС на шляху інтеграції до Європейського освітнього простору вперше запроваджує програми двох дипломів

Харківський національний університет внутрішніх справ створює нові можливості для професійної реалізації випускників. Це спільні освітні програми нашого закладу та закордонних університетів, які надають можливість здобувачам освіти ХНУВС проходити навчання за інтегрованими навчальними програмами у навчальних закладах різних країн та одночасно отримати два дипломи: нашого та європейського університету.

Відзначено наукову діяльність працівників та курсантів університету

Відбулося засідання Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ в режимі онлайн. Під час засідання ректор університету Дмитро Швець вручив дипломи про присудження наукового ступеня науково-педагогічним працівникам вишу.

Ректор університету Дмитро Швець привітав переможця Відкритої інтернет-олімпіади з інформаційної безпеки «Юний кіберерудит»

Під час засідання Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ ректор вишу Дмитро Швець вручив Диплом учню Харківського наукового ліцею-інтернату «Обдарованість» Харківської обласної ради Євгену Лещотному за І місце у Відкритій інтернет-олімпіаді з інформаційної безпеки «Юний кіберерудит» для випускників закладів загальної середньої освіти України.

Поліцейський офіцер громади

На базі Харківського національного університету внутрішніх справ розпочався відбір кандидатів з числа поліцейських, які подали анкети для участі у проєкті «Поліцейський офіцер громади».

Визначено переможців Відкритої інтернет-олімпіади з інформаційної безпеки «Юний кіберерудит» для випускників закладів загальної середньої освіти України. Олімпіаду було організовано Харківським національним університетом внутрішніх справ спільно з Координатором проєктів ОБСЄ в Україні та Федерацією кіберспорту України.

Розпочався захист матеріалів проходження практики курсантами випускного курсу факультету № 2

Розпочався захист матеріалів стажування на посаді курсантами випускного курсу факультету № 2 ХНУВС. Викладачі кафедри оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів факультету № 2 дистанційно в режимі відеоконференції спілкуються з майбутніми оперативниками та знайомляться з наданими напередодні матеріалами їх стажування.