Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Привітання випускникам Харківського національного університету внутрішніх справ від Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова

Шановні випускники! Від імені колегії Міністерства внутрішніх справ України та від себе особисто щиро вітаю із визначною подією у вашому житті – закінченням Харківського національного університету внутрішніх справ.

Випуск у ХНУВС (відео)

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися урочисті заходи з нагоди випуску курсантів. 520 молодих офіцерів Національної поліції України, отримавши погони лейтенантів, готові захищати закон і порядок в Україні.

Привітання випускникам

З нагоди випуску та отримання погонів лейтенантів поліції молодь привітали керівництво МВС України, Національної поліції України, Харківської обласної державної адміністрації, Харківського національного університету внутрішніх справ, батьки, рідні та друзі.

Випуск курсантів ХНУВС–2018

У Харківському національному університеті внутрішніх справ урочистий день. 520 випускників – донедавна курсантів, а відтепер – офіцерів Національної поліції України, закінчили навчальний заклад, в якому вони опановували свою майбутню професію. 29 юнаків і дівчат отримали дипломи з відзнакою.

Ректор ХНУВС Валерій Сокуренко: «Служіть так, щоб вас поважали люди та оберігав Господь Бог!»

Під час урочистостей відбулася церемонія посвячення випускників в захисники правопорядку. Під бій барабану молоді офіцери вишикувалися на килимовій доріжці, та, знявши головні убори, стали на коліно, решта випускників зняли головні убори. Ректор університету з перначем підходив до кожного та, поклавши пернач на плече, промовляв: «Посвячую». Після завершення церемоніалу Валерій Сокуренко звернувся до молоді

Працівників університету відзначено нагородами

Під час урочистостей з нагоди випуску курсантів відбулося вручення нагород працівникам університету. Їх вручили член Колегії МВС України, народний депутат України, голова Наглядової ради ХНУВС Ірина Єфремова, заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Олександр Скакун, начальник Департаменту кадрового забезпечення Національної поліції України полковник поліції Оксана Хоменко, ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко.

Ректор університету вручив курсантам-випускникам погони лейтенантів

Ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко вручив курсантам-випускникам погони лейтенантів.

Відбулася загальноуніверситетська вечірня перевірка

Напередодні урочистих заходів з нагоди випуску курсантів за традицією відбулася вечірня перевірка особового складу університету. На великому плацу вишикувалися випускники, курсанти 1–3 курсів, керівники курсантських підрозділів, постійний склад навчального закладу.

Майже 800 студентів ХНУВС отримали дипломи про вищу освіту (відео)

Майже 800 студентів Харківського національного університету внутрішніх справ отримали дипломи про вищу освіту. Це фахівці з правознавства, правоохоронної діяльності, психології, соціології, спеціалісти сфери фінансових послуг та захисту інформації.

Студентів привітали із закінченням вишу

Першими дипломи Харківського національного університету внутрішніх справ отримали відмінники навчання. Зі словами вітання та настановами документи вручили ректор навчального закладу генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко та директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Лариса Карпова.