Спеціалісти-вибухотехніки отримали сертифікати про підвищення кваліфікації

У Харківському національному університеті внутрішніх справ завершилися заняття зі спеціалістами-вибухотехніками шістнадцяти Головних управлінь та Департаменту вибухотехнічної служби Національної поліції України, які у Харківському національному університеті внутрішніх справ проходили підвищення кваліфікації.

Кримінальний аналіз у діяльності Національної поліції України

Харківський національний університет внутрішніх справ з робочим візитом відвідав начальник Управління кримінального аналізу Національної поліції України підполковник поліції Денис Пефтієв.

Футбольна команда університету продовжує боротьбу в аматорському Кубку України

У м. Дніпро відбувся матч-відповідь розіграшу 1/16 Кубку України з футболу серед аматорських команд сезону 2018/2019. Гравці ФК «Універ Динамо» зустрілися з командою ФК «Перемога» Дніпро,

Історія нескорених: спадкоємність поколінь

Працівники відділу соціально-гуманітарної роботи та актив наукового товариства курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у круглому столі «Історія нескорених: спадкоємність поколінь», який відбувся на базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

ХНУВС взяв участь в урочистостях з нагоди Міжнародного дня студентського спорту та відкриття Національної універсіади України

Представники Харківського національного університету внутрішніх справ – працівники, курсанти, спортсмени – на чолі з ректором навчального закладу Валерієм Сокуренком взяли участь в урочистих заходах, присвячених Міжнародному дню студентського спорту, який відзначається 20 вересня, а також відкриттю Національної універсіади України, що вперше стартувала на Харківщині.

До уваги!

12 жовтня 2018 року о 10.00 у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудуться урочисті заходи з нагоди приведення курсантів перших курсів до Присяги працівника поліції.

Також цього дня відбудеться День відкритих дверей. Запрошуємо абітурієнтів, батьків, усіх бажаючих разом із колективом університету долучитися до урочистостей, а також ознайомитися з університетом, спеціальностями, за якими готують фахівців, оглянути територію, навчально-тренувальні полігони, тири, аудиторії, де навчаються курсанти й студенти нашого навчального закладу, та обрати собі професію за уподобанням.

Чекаємо на вас!

Наша адреса: м. Харків, просп. Льва Ландау, 27

тел. для довідок (057) 73-98-300

Відбулося засідання наукового гуртка кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1

Відбулося перше у поточному навчальному році засідання наукового гуртка кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1. У засіданні взяли участь курсанти 1–3 курсів факультетів №№ 1, 2, 4. Тема обговорення – визначення пріоритетів наукових досліджень членів гуртка у 2018/2019 навчальному році.

Представники університету взяли участь в експертному обговоренні роботи поліцейських комісій

Представники науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь в експертному обговоренні роботи поліцейських комісій. У рамках заходу було представлено звіт дослідження «Поліцейські комісії в Україні», яке проводилося за участі експертів UPLAN.

Представники ХНУВС забезпечують охорону публічної безпеки та порядку в Харкові під час проведення футбольного матчу

250 представників постійного та перемінного атестованого складу Харківського національного університету внутрішніх справ у складі Харківського гарнізону поліції охоронятимуть публічну безпеку та порядок на вулицях Харкова під час проведення матчу між футбольними командами «Шахтар» та «Хоффенхайм».

Курсанти факультету № 1 ХНУВС Юлія Синявська та Віталій Найда отримали грант на реалізацію власного проекту

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) за підтримки Європейського Союзу представив у Харкові проект UPSHIFT Україна, що спрямований на розвиток професійних навичок підлітків та молоді. Мета проекту – покращити перспективи працевлаштування соціально вразливої молоді, яка постраждала від конфлікту на сході України, допомогти вирішити соціальні та екологічні проблеми у громадах тощо. Проект UPSHIFT Україна реалізовує Фонд «Професійний розвиток Харкова» у межах програми ЮНІСЕФ «Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні» за фінансової підтримки ЄС.