Розпочато реєстрацію для участі в ЗНО 2019!

До уваги випускників шкіл! З 5 лютого розпочато реєстрацію для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Триватиме вона до 25 березня 2019 року. Абітурієнти матимуть можливість скласти тестування щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом ЗНО відбуватиметься з 11 навчальних предметів. Бажаємо успіхів!

До уваги абітурієнтів! ХНУВС надає допомогу в оформленні особових справ

Розпочато відбір кандидатів на навчання за державним замовленням до Харківського національного університету внутрішніх справ. Для оформлення особової справи кандидата на навчання необхідно особисто звернутися до рекрутингового центру Національної поліції за місцем реєстрації (проживання).

Мрієш стати поліцейським — вступай до Харківського національного університету внутрішніх справ!

Юнаки та дівчата, якщо ви хочете стати слідчими, кіберполіцейськими, працівниками оперативних підрозділів Національної поліції України, дільничними офіцерами поліції, кінологами, психологами, працювати в секторі превенції, дозвільної системи, безпеки дорожнього руху та в інших підрозділах, вступайте до Харківського національного університету внутрішніх справ!

Хочеш стати психологом? Вступай до ХНУВС на факультет №3 або №6!

У Харківському національному університеті внутрішніх справ готують фахівців за спеціальністю «Психологія». Психолог в поліції – це забезпечення підтримки, захисту та психологічної допомоги поліцейським у несенні служби.

Харків – місто, в якому хочеться навчатися

Харків – одне з найкрасивіших міст України. У ньому гармонійно співіснують заводи і театри, офісні хмарочоси і парки розваг. Це місто молодості і студентства, талановитих науковців і політиків, промисловців і митців. Він такий різний і такий один-єдиний – наш Харків!

Поезія – це свято, як любов

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося тематичне свято «Поезія – це свято, як любов», присвячене Всесвітньому Дню поезії та вшануванню творчості української поетеси Ліни Костенко.

Визначено переможців першості університету з таїландського боксу Муей-Тай

За результатами змагань призові місця розподілилися так:

І місце і перехідний кубок отримала команда факультету № 2,

ІІ місце – команда факультету № 3,

ІІI місце посів факультет № 1,

ІV місце – факультет № 4  і

V місце – факультет № 6.

В університеті проходить першість з таїландського боксу Муей-Тай

У Харківському національному університеті внутрішніх справ проходить першість університету з таїландського боксу Муей-Тай. У змаганнях беруть участь команди від факультетів №№ 1–4 та № 6.

Проведено профорієнтаційні зустрічі у Тростянецькому районі Сумської області

Доцент кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяна Геращенко провела профорієнтаційну роботу в одинадцятих класах загальноосвітніх навчальних закладів м. Тростянець та у Боромлянському НВК Боромлянської селищної ради Тростянецького району Сумської області.

Проведено стройові огляди особового складу університету

Першим проректором Харківського національного університету внутрішніх справ підполковником поліції Дмитром Швецем проведено стройові огляди особового складу університету з метою підготовки до несення служби із забезпечення публічної безпеки та порядку під час проведення виборів Президента України.