61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin@univd.edu.ua

На території університету працюють слідчі ДБР. Проводяться невідкладні слідчі дії за участі декана факультету № 1 полковника поліції Олександра Музичука. Керівництво вишу сприяє роботі оперативних працівників та слідчих задля встановлення об’єктивних обставин події. За попередніми даними слідства протиправні дії декана не пов’язані з виконанням ним функціональних обов’язків та діяльністю університету.
Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.