Представниці Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ – відповідальна з гендерних питань кандидатка економічних наук Марина Петченко, курсантки Вікторія Гиренко, Анастасія Доценко та Катерина Рикова – взяли участь у форумі  «Жінки можуть». Організатором заходу стала мобільна школа жіночого антикорупційного активізму «АнтиКа» ГО «Кременчуцький антикорупційний центр» за грантової підтримки Європейського фонду за демократію (ЄФД).

У форумі взяли участь  представниці різних громад, депутатки міської та районної рад, представниці навчальних закладів та інші лідерки, які обмінювалися досвідом успішності та інтеграції гендерного підходу в інституціях.

У рамках заходу представниці коледжу провели профорієнтаційну роботу з  налагодження співпраці  для подальшої спільної роботи.

На завершення заходу учасницям вручили календарі з фотографіями та крилатими висловами дванадцятьох жінок-лідерок, серед яких є представниця коледжу.

КЛК ХНУВС