Професор циклової комісії авіаційного і радіоелектронного обладнання Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат технічних наук Юрій Гаврилюк провів для учасників освітнього процесу науковий семінар на гендерну тематику «Жінка в історії авіації».

Науковий захід відкрила відповідальна з гендерних питань у коледжі кандидатка економічних наук Марина Петченко, яка наголосила на актуальності обраної тематики та важливості формування знань щодо норм і установок взаємодії статей на принципах ґендерної рівності і подоланні ґендерних стереотипів.

Під час семінару професор розкрив питання щодо ролі жінок в історії України, з акцентом на авіаційну галузь, та їхній вплив на хід подій у формуванні сучасної держави. Участь у заході взяли представники/представниці циклової комісії авіаційного і радіоелектронного обладнання та курсанти спеціальності «Льотна експлуатація повітряних суден»: голова циклової комісії Альона Хебда, викладачі – Юрій Стущанський, Євген Волканін, завідувачка лабораторії Олена Погорєлова, курсанти – Богдан Кирилюк, Денис Лозовський, Владислав Лобода, Микита Пильченко, Максим Пасічник, Богдан Саух, Дмитро Смолянінов, Богдан Шкапенко.

По завершенню заходу Юрій Гаврилюк і Марина Петченко відповіли на запитання учасників семінару.

КЛК ХНУВС