За ініціативи завідувача кафедри фундаментальних та юридичних дисциплін факультету № 6 Юрія Холода представники факультетів № 1 та № 6 – Дар’я Гета, Олександр Шульгін та Юлія Сафоніна – відвідали Харківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 146.

Під час зустрічі з директором школи Катериною Солошенко та учнями 11 класу було надано вичерпну інформацію про історію університету, особливості освітнього процесу, про перспективи працевлаштування з отриманою у ХНУВС освітою, про можливості реалізації своїх наукових, творчих та спортивних здібностей під час навчання. Учням також розповіли, що в університеті працюють підготовчі курси, військова кафедра, діють наукові гуртки, гуртки художньої самодіяльності, спортивні секції. Молоді також продемонстрували роботу експерта-криміналіста та надали інформативну продукцію про університет.