Доцент кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 Вадим Селюков відвідав Харківську гімназію № 82 у рамках проведення профорієнтаційних заходів. До освітнього закладу було передано інформаційний лист про ХНУВС та умови вступу до вишу. Спілкуючись зі старшокласниками, представник університету розповів про переваги навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ; про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців в університеті; про порядок вступу до вишу та подальше навчання за обраною спеціальністю; про протидію булінгу; про вагому роль поліцейського в українському суспільстві та державі.

Також викладач поінформував про діяльність Кременчуцького льотного коледжу, що також є структурним підрозділом університету, і в якому можна отримати унікальну й затребувану професію пілота або авіоніка. Усі старшокласники були запрошені на Дні відкритих дверей, що відбуваються онлайн, і під час яких можна поспілкуватися з керівництвом університету, деканами факультетів, поставити їм запитання та отримати вичерпну відповідь.