Урочистим заходом відзначили Міжнародний день студента у Сумській обласній державній адміністрації. У ньому взяли участь директор Сумської філії ХНУВС Сергій Лукаш та здобувачі освіти: студентка 3 курсу, секретар Студентської ради при Сумській ОДА Анна Мартиненко, студентка 2 курсу Мея Аль Хатахнех Месун Моаед Моххамед Дж. і курсанти 2 курсу Єлизавета Шевцова та Микола Сіроштан.

Учасники заходу привітали студентів зі святом, побажали подальших успіхів та висловили подяку студентській молоді за активну участь у наукових та громадських заходах. Під час заходу Мея Аль Хатахнех Месун Моаед Моххамед Дж. та Єлизавета Шевцова отримали грамоти від голови Сумської обласної державної адміністрації Дмитра Живицького.

Сумська філія ХНУВС