Професором кафедри цивільного права та процесу Ларисою Красицькою спільно з адвокатом Анастасією Мосейчук було проведено бінарне семінарське заняття для студентів денної форми навчання ступеня вищої освіти «Магістр» з навчальної дисципліни «Сучасні проблеми сімейного права». Розглядалися проблемні питання захисту сімейних прав та інтересів. Анастасія Мосейчук є випускницею магістратури денної форми навчання факультету № 6 ХНУВС, у цьому році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 081 «Право». Професійне становлення Анастасії Мосейчук є яскравим прикладом для підвищення мотивації здобуття вищої юридичної освіти на факультеті № 6 ХНУВС. Також студентів ознайомили з особливостями отримання права на заняття адвокатською діяльністю.