Викладачі кафедри іноземних мов факультету № 4 Ганна Бабак та Артем Білоусов разом зі слідчим відділення розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров’я особи, слідчого відділу Прилуцького районного відділу поліції ГУНП в Чернігівській області лейтенантом поліції Антоном Темносагатим провели бінарне заняття для курсантів 2 курсу факультету № 1 на тему «Взаємодія слідчого з органами дізнання на первинному етапі розслідування ДТП».

Слідчий поділився набутим  досвідом та розповів про ситуації, які траплялися під час виконання службових обов’язків. Було продемонстровано презентацію про взаємодію слідчого з органами дізнання при розслідуванні ДТП та обговорено багато важливих питань, що стосуються діяльності слідчого.