Професорка кафедри теорії та історії держави і права Юлія Загуменна разом зі слухачкою магістратури факультету № 1 Наталією Расторгуєвою взяли участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «Юридична осінь 2021 року». Цього року конференція відбулася у змішаному форматі. Учасниками заходу стали понад 100 науковців із 12 закладів вищої освіти України, а також представники Білорусі та Казахстану. Під час панельної дискусії слухачка магістратури представила доповідь на тему «Актуальні питання захисту прав людини в умовах пандемії COVID-19», яку підготувала під керівництвом професорки кафедри теорії та історії держави і права Юлії Загуменної.

За результатами роботи конференції буде видано збірник тез наукових доповідей та повідомлень її учасників.