21 листопада, у День Гідності та Свободи, який в Україні відзначають щороку, працівники, курсанти та студенти Харківського національного університету внутрішніх справ, Сумської філії та Кременчуцького льотного коледжу разом із представниками органів державної влади, громадськістю, ветеранами АТО/ООС поклали квіти до пам’ятників героям і захисникам нашої країни. У День Гідності та Свободи згадують тих, хто став на захист руху України до кращих світових взірців демократії та свободи, незалежної та правової держави.

З нагоди цього дня в університеті та його відокремлених структурних підрозділах пройшли тематичні читання, круглі столи, відвідування музеїв, виставок, організовано перегляд тематичних документальних фільмів “Майдан”, “Зима у вогні. Боротьба України за свободу”, “Євромайдан. Чорновий монтаж”, “100 років з початку підготовки охоронців правопорядку в Харкові”.