Для студентів Харківського національного університету внутрішніх справ під керівництвом кандидата юридичних наук, доцента кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Ірини Василько та за участю науково-педагогічних працівників кафедри було проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Господарське право». Тема – «Банкрутство фізичних осіб». У проведенні заняття взяла участь суддя-спікер Господарського суду Луганської області кандидат юридичних наук Олена Фонова. Олена Фонова – викладач, тренер  та розробник тренінгів Національної школи суддів України, координатор Донбаської регіональної ради з питань реформи правосуддя проекту ЄС Pravo-Justice, Науково-консультаційної ради при Національній асоціації арбітражних керуючих України, член робочої групи при Міністерстві юстиції України з питань удосконалення законодавства у сфері банкрутства.

Під час заняття вона детально розкрила процедуру відновлення платоспроможності боржника, розкрила етапи відкриття провадження у справі про неплатоспроможність: підстави для відкриття провадження, особливості заяви про відкриття провадження у справі, підготовче засідання, попереднє засідання. Приділила увагу таким питанням, як зміст плану реструктуризації боргів, можливі положення плану про реструктуризацію, її строки, та інші особливості.

Такі заняття дають студентам можливість набути корисних знань та ознайомитися з роботою судової системи.