"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Дистанційне навчання у ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Колегія Міністерства внутрішніх справ України щиро вітає жінок – працівників та жінок – ветеранів органів і підрозділів внутрішніх справ  з Міжнародним днем прав жінок і миру!

Безумовно, це свято глибокої шани й безмежної вдячності Вам, наші дорогі жінки. Це – свято тих, хто щедрістю свого серця допомагає нам долати життєві перешкоди, надихає на нові звершення та героїчні вчинки, вселяє віру в те, що світ буде врятований.

Дякуємо Вам за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, за Вашу працю на благо нашої держави. Нехай кожен день Вашого життя буде сонячним і радісним. Нехай довкола Вас панують мир, любов, гармонія та на Вашу честь розквітають сади й звучить музика.

Бажаємо щастя, здоров’я, радості, гарного святкового настрою!

  

Колегія Міністерства внутрішніх справ України