У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся інструктаж з курсантами випускного курсу факультету № 2 перед проходженням стажування на посаді у територіальних органах Національної поліції в областях.

Під час зустрічі було розглянуто організаційні питання, питання службової та особистої безпеки, виконання програми стажування на посаді. У проведенні інструктажу взяли участь заступник начальника управління карного розшуку ГУНП в Харківській області полковник поліції Олег Лабунець, проректор університету Анатолій Клочко, колишній начальник Московського районного відділу міліції м. Харкова, Президент благодійного фонду з попередження наркоманії, СНІДу та насильства «Врятуй і збережи», письменник, полковник у відставці В’ячеслав Картавих, декан факультету № 2 підполковник поліції Сергій Бортник. Звертаючись до майбутніх поліцейських, вони закликали їх дотримуватися програми стажування, проявити себе старанними й наполегливими, щоб у подальшому сумлінно нести службу в лавах Національної поліції України.