Щорічна науково-практична конференція «Психологічні та педагогічні проблеми професійної освіти та патріотичного виховання персоналу системи МВС України» відбудеться 30 березня 2018 року.

Кафедра педагогіки та психології факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ запрошує взяти участь у роботі науково-практичної конференції. Робота планується за наступними тематичними напрямами: національно-патріотичне виховання персоналу правоохоронних структур; психолого-педагогічні особливості підготовки майбутніх поліцейських різних підрозділів; соціально-психологічне забезпечення правоохоронної діяльності в сучасних умовах; негативні психоемоційні стани та їх корекція у персоналу правоохоронних органів, які брали участь в АТО; актуальні питання формування особистості правоохоронця; психолого-педагогічна підготовка персоналу правоохоронних структур до попередження злочинності в молодіжному середовищі та насильства у сім’ях.