На ранковому шикуванні особового складу ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко відзначив спортсменів вишу, які посіли призові місця у змаганнях з шахів, гирьового спорту та легкої атлетики.

Так, у м. Одеса відбувся чемпіонат ФСТ “Динамо” України з легкої атлетики (кросу) серед вищих навчальних закладів. В особистому заліку призові місця вибороли: курсант другого курсу факультету № 1 Аліна Ненько – 1 місце; курсант другого курсу факультету № 2 Сергій Подтопта – 3 місце. Збірна команда ХНУВС посіла IV загальнокомандне місце.

У м. Харків відбувся відкритий кубок Харківського міського голови з гирьового спорту. За  результатами змагань курсанти університету першого курсу факультету № 1 Наталія Расторгуєва, першого курсу факультету № 2 Альона Килипко, другого курсу факультету № 1 Ростислав Кислюк посіли другі місця.

На базі університету відбулась першість ХНУВС з шахів серед курсантів та студентів. Перше місце виборов – факультет № 6; друге місце – факультет № 2; третє місце – факультет № 1.