"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

На базі Міжнародного Інституту Менеджменту в місті Києві з 16 по 20 квітня проходив семінар-тренінг з академічної прозорості "Transparency Vision Action" (іноземними мовами). Проект був створений студентами Вільного Університету Берліна (Східно - Європейські Студії). Мета проекту – зібрати  студентів із усіх регіонів України на семінар та привернути їх увагу до проблеми непрозорості в українській системі вищої освіти.

Курсант другого курсу факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ рядовий поліції Єлизавета Бєляєва, після всеукраїнського конкурсного відбору, представляла університет на цьому заході. Учасники семінару-тренінгу відвідали лекції та тренінги англійською мовою, які проводились фахівцями у сфері політології та громадянського сектору, такими як Dr. André Härtel (колишній політичний радник Ради Європи, педагог НаУКМА), Ярослав Юрчишин (виконавчий директор Transparency International – Ukraine), Олександр Лємєнов (юрист, експерт антикорупційної групи «Реанімаційний пакет реформ»), Тетяна Лопащук (керівник проекту «Київський діалог») та інші.

Учасники розробили власні ініціативи для посилення доброчесності в українській академічній спільноті, взяли участь у симуляційній грі від "BRIBANIA - Fighting Corruption" CRISP та неординарній тематичній екскурсії Anti-corruption walk, а також відвідали Американську Раду з Міжнародної Освіти (American Counсil).

Семінар завершився представленням опрацьованих командних проектів, направлених на підняття рівня обізнаності студентів з питань запобігання корупції, плагіату, а також важливості якісної освіти у майбутньому.

Головний організатор Matthias Meier (FU Berlin) вручив учасникам семінару сертифікати про успішне проходження проекту.

 

ВЗГ ХНУВС