В Інституті післядипломної освіти ХНУВС розпочали двотижневе навчання на курсах підвищення кваліфікації працівники поліції за напрямами «Кримінальна поліція», «Патрульна поліція», «Інформаційно-аналітична підтримка», «Слідчі НПУ», «Кадрове забезпечення» та «ІТТ і конвойна служба».

Із слухачами курсів підвищення кваліфікації зустрівся перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець та директор Інституту післядипломної освіти Євгеній Жеребцов, які націлили їх на здобуття якісної освіти, дотримання службової дисципліни та правил внутрішнього розпорядку. Перший проректор зазначив, що в університеті створені сучасні умови для навчання, самостійної підготовки, заняття спортом та відпочинку.