Колоквіум з транскордонної злочинності: The 19-th Cross-border Crime Colloquium–Combatting Cross-border Crime in East-and West-Europe Borders, який протягом двох днів проходив у Харківському національному університеті внутрішніх справ, завершив свою роботу. Закриваючи науковий захід, ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко зазначив, що університет активно займається науковою діяльністю й бере участь у дослідженнях з актуальних питань, пов`язаних, насамперед, із захистом прав і свобод людини, боротьбою зі злочинністю, профілактикою правопорушень тощо. Тож тематика нинішнього, 19-го Колоквіуму була надзвичайно цікавою й актуальною. Фахівці університету вивчають досвід зарубіжніх колег і готові ділитися власними напрацюваннями. Валерій Васильович побажав учасникам Колоквіуму успіхів і наснаги у подальшій діяльності та висловив побажання щодо продовження співпраці, щоб зробити сучасний світ більш безпечним і комфортним.

Після отримання сертифікатів, учасникам Колоквіуму запропонували оглянути університет, ознайомитися з його навчально-матеріальною базою.