У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися установчі збори первинної профспілкової організації працівників вишу Всеукраїнської професійної спілки Міністерства внутрішніх справ України.  Як зазначив головуючий зборів проректор університету Анатолій Клочко, всеукраїнська профспілка була створена у жовтні 2017 року з метою регулювання службових, трудових і соціально-економічних відносин, посилення соціального захисту працівників апарату Міністерства внутрішніх справ України, територіальних органів, закладів, установ, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України. Первинна профспілкова організація ХНУВС має на меті реалізацію соціально-економічних програм, спрямованих на поліпшення умов службової діяльності членів профспілки, їх побуту, відпочинку, медичного обслуговування, організації культурно-масових і спортивно-масових заходів.

Під час зборів було обрано профспілковий комітет університету, ревізійну комісію та голову первинної профспілкової організації. Ним став кандидат соціологічних наук Валерій Московець. Валерія Івановича колектив обрав одноголосно.