Університетські періодичні друковані наукові фахові видання «Вісник ХНУВС», «Право і безпека» та «Вісник Кримінологічної асоціації України» були перереєстровані в Міністерстві юстиції України. Про зміни, які відбулися, читайте на сайтах цих видань.

Нагадуємо також, що в Міжнародному центрі ISSN була зареєстрована онлайн-версія збірника «Вісник Харківського національного університету внутрішніх справ» (ISSN 2617-278X). Така реєстрація означає отримання збірником статусу видання відкритого доступу, адже після перевірки його було включено до ROAD – Директорії наукових видань відкритого доступу (Directory of Open Access Scholarly Resources).

У Реєстрі ISSN можна також побачити оновлену, актуальну інформацію про друковану версію збірника (ISSN 1999-5717).