Профорієнтаційну зустріч з учнями випускних класів Богодухівського ліцею № 3 та Богодухівського медичного коледжу провели представники Харківського національного університету внутрішніх справ доцент кафедри соціології та психології факультету № 6 Юрій Александров та начальник підготовчого відділення Євген Руднєв. Вони розповіли учням про Харківський національний університет внутрішніх справ. Діти із зацікавленістю слухали інформацію та задавали запитання. Вони звернулися до представників університету з проханням приїхати знову разом з курсантами та студентами університету. Усіх старшокласників та учнів коледжу Юрій Александров та Євген Руднєв запросили до університету на День відкритих дверей, який відбудеться 12 жовтня 2018 року.