Під час засідання Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося вручення нагород працівникам та курсантам університету.

Подяку голови Харківської обласної ради за високий професіоналізм у підготовці висококваліфікованих юристів для правоохоронних органів України отримали:

- заступник декана факультету № 3 полковник поліції Костянтин Гарбузюк;

- начальник редакційно-видавничого відділу підполковник поліції Петро Білоус;

- інспектор відділу організації служби капрал поліції Володимир Данильченко.

Подякою Голови Слобідської районної адміністрації Харківської міської ради нагороджені:

- фахівець відділення роботи з постійним складом відділу кадрового забезпечення старший лейтенант поліції Сергій Гайдук;

- професор кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Лариса Красицька.

Грамотою військового комісара Харківського обласного військового комісаріату відзначено:

- провідного фахівця відділення навчально-методичного забезпечення відділу первинної професійної підготовки поліцейських Інституту післядипломної освіти лейтенанта поліції Олега Заковоротнього;

- провідного фахівця з обліку та бронювання військовозобов'язаних відділу організації служби Анатолія Волкова.

Почесною грамотою Харківської обласної організації Союзу юристів України нагороджено:

- старшого викладача кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 старшого лейтенанта поліції Олександра Авдєєва.

Подякою Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ відзначено:

- завідувача кафедри економіки та фінансів факультету № 6 Оксану Маковоз;

- викладача циклу спеціальних дисциплін Інституту післядипломної освіти Олександра Мірошка.

Подякою Харківського національного університету внутрішніх справ за активну участь у науковому житті університету та за підготовку переможців з числа курсантів і студентів у Міжнародних і Всеукраїнських конкурсах та олімпіадах було відзначено:

-  викладача кафедри криміналістики та судової експертології факультету № 1 Юлію Заболотну;

- завідувача відділення моніторингу якості підготовки навчально-методичного відділу Тетяну Фоменко.

Сертифікати учасника першої хвилі проекту «UPSHIFT Україна: надання підліткам навичок, що дозволяють їм діяти, як агенти соціальних змін» було вручено:

- курсанту 4 курсу факультету № 1 Вікторії Цебинозі;

- курсанту 3 курсу факультету № 1 Альоні Носовій;

- курсанту 2 курсу факультету № 2 Владиславу Степаненку.

Вони представили власний проект «Стоп кібербулінг», який був визнаний одним із кращих, та отримав грошовий грант на реалізацію у сумі 60 000 гривень.

Нагороди вручив ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко. Він побажав нагородженим нових цікавих ідей, сміливих проектів та наполегливості у досягненні своєї мети.