У місті Первомайський Харківської області у Палаці культури «Хімік» відбувся щорічний першотравневий молодіжний фестиваль «Майка». Фестиваль організувала молодіжна громадська організація «BrainUP» спільно з адміністрацією БК «Хімік» за підтримки Харківського обласного центру молоді та місцевих органів самоврядування.

Під час фестивалю відбулися виступи музичних, танцювальних і театральних колективів, різні майстер-класи (фото, танці, гітара, акройога та ін.), а також квест для школярів міста Первомайський. У проведенні квесту взяв участь курсант 3 курсу факультету №1 Харківського національного університету внутрішніх справ Віталій Найда, який організував станцію «Поліція і права дитини» на запрошення молодіжної громадської організації «BrainUP» та благодійного фонду «Благо». Під час проходження станції учасники вирішували спеціальні завдання з правової тематики. Під час роботи станції та після закінчення квесту школярі мали можливість ознайомитися з профорієнтаційними матеріалами Харківського національного університету внутрішніх справ, дізнатися про умови вступу та навчання на факультетах.