Для студентів 1 курсу  Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ проведено бінарне заняття на тему «Туризм як вид спорту» з навчальної дисципліни «Фізичне виховання» під керівництвом старшого викладача кафедри гуманітарних дисциплін Кононенко Т.П. та за учасаті методиста фізкультурно-спортивної роботи Обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Дмитра Кондратенка. Студенти ознайомилися з сучасними видами туризму, туристичним спорядженням, структурою спортивного туризму, а також набули практичних навичок в’язання вузлів, які використовуються в туризмі та альпінізмі. Наприкінці практичного заняття відбулися змагання на швидкість в’язання вузлів. Переможцем став Дмитро Пустовіт.

Сумська філія ХНУВС