"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Кожного року представники Харківського національного університету внутрішніх справ беруть участь у Всеукраїнському фестивалі вертепів «Вертеп-фест». Працівники, курсанти та студенти разом із ректором університету Дмитром Швецем, керівним складом вишу, представниками підрозділів вчетверте стали учасниками фольклорного фестивалю. Протягом двох днів понад 50 колективів з усіх регіонів країни – представники вертепних колективів, колядники, фольклорно-театральні групи, аматорські об'єднання – виступали перед харків’янами на численних творчих майданчиках. Яскравих, вбраних у національний український одяг артистів цими вихідними можна було побачити у госпіталях, де проходять лікування поранені бійці ООС, супермаркетах, торгівельно-розважальних центрах, на вулицях та площах міста. Глядачам було представлено усі жанри вертепування, як традиційного, так і в сучасній інтерпретації: лялькові вистави, виступи кобзарів, театр тіней, живі костюмовані вертепи та багато іншого.

Художні колективи університету разом з іншими учасниками фестивалю взяли участь у головних подіях свята – параді вертепів, який пройшов ходою по вулиці Сумській від майдану Свободи до міського парку імені М. Горького, та в міжнародній акції «Нова радість стала». Біля головної сцени парку учасники фестивалю одночасно заспівали колядку «Нова радість стала», після чого розпочався концерт на різних локаціях парку.

ВЗГ ХНУВС