Дистанційне навчання ‒ важлива складова безперервного професійного розвитку педагогів. Це зручний сучасний формат професійного вдосконалення без відриву від роботи. Працівники кафедри іноземних мов факультету № 1 наполегливо працюють над забезпеченням ефективного освітнього процесу та підвищенням кваліфікації в умовах карантину.
Викладачі кафедри пройшли міжнародний тренінг з методики викладання іноземних мов, організований міжнародною компанією Dinternal Education, за темами «Використання автентичних відеоматеріалів», «Формування культурологічної та соціолінгвістичної компетентностей студентів», «Інтеграція лексики та граматики у відеоформаті».
Використання інноваційних технологій навчання сприятиме як формуванню іншомовної комунікативної компетенції, так і розвитку інтелектуальних здібностей, набуття особистісно значущих для кожного знань та вмінь.