У Харкові у залік Спартакіади-2015 відбулися змагання з легкоатлетичного кросу, в яких взяли участь спортсмени Харківського національного університету внутрішніх справ. У командному заліку  збірна команда університету посіла I місце була нагороджена кубком та дипломом.

В особистому заліку спортсмени  навчального закладу вибороли такі місця:

На дистанції 1 км І місце посіли: серед чоловіків – інспектор спортивної команди, старший лейтенант міліції Дмитро Мусіятченко, серед жінок – контролер КПП комендатури відділу організації служби, молодший сержант міліції Наталія Батрак.

На дистанції 5 км І місце виборов контролер КПП комендатури відділу організації служби, рядовий міліції Руслан Савчук.

На дистанції 3 км ІІІ місце посів курсант 3-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми, рядовий міліції Віталій Бородавко.

Усі переможці нагороджені медалями та дипломами відповідних ступенів.