У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася IХ Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Сучасні проблеми правового, економічного та соціального розвитку держави».

У вже традиційній конференції цьогоріч взяли участь працівники практичних підрозділів Національної поліції, науковці – представники закладів вищої освіти з Фінляндії, Грузії, Литви, Польщі, Словакії, зокрема, з Поліцейської академії міста Братислава, Університету імені Адаама Міцкевича в Познані, Університету Вітовта Великого в місті Каунасі. Це надало конференції міжнародного статусу. У роботі конференції також взяли участь фахівці з різних міст України, зокрема з Дніпра, Запоріжжя, Києва, Хмельницького, Галича, Львова, Донецька, Сум, Харкова.

Відкрив захід заступник декана з навчально-методичної роботи факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ Сергій Гіренко, який наголосив на актуальності питань, запланованих до розгляду та побажав учасникам наукового зібрання конструктивних рішень і плідних результатів.

Під час конференції виступили: кандидат наук, науковий співробітник кафедри європейського інтегрованого управління кордонами Академії поліцейських сил у Братиславі (Словаччина) Іван Кощ; начальник управління протидії злочинності, пов’язаній із торгівлею людьми та незаконній міграції Головного управління Національної поліції в Харківській області Сергій Салтовець; магістр наук Університету Тампере (Фінляндія), старший радник із питань загальної правоохоронної діяльності Регіонального представництва КМЄС у Харкові Туомо Корхонен; доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри трудового та господарського права ХНУВС Костянтин Мельник; кандидат юридичних наук, професор кафедри оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів ХНУВС Олександр Горбачов; кандидат філософських наук, доцент кафедри соціальних та економічних дисциплін Олександр Мошенський; кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри українознавства ХНУВС Інна Голопич; курсант 4 курсу факультету №  2 Харківського національного університету внутрішніх справ Владислав Степаненко.

Робота конференції проходила за напрямами: державний суверенітет України; безпека та правопорядок; правові та організаційні проблеми протидії злочинам правоохоронними органами; економічна безпека держави та суб’єктів господарювання; гуманітарні аспекти соціального розвитку держави.

Перебували на дистанційному зв’язку або надіслали тези доповідей понад 150 науковців і фахівців. Усі доповіді будуть опубліковані у збірнику тез.