Голова Школи наукового лідерства факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ слухач магістратури факультету № 1 Віталій Найда та секретар Школи курсант 2 курсу цього ж факультету Вікторія Колесник підготували спільну творчу роботу на Всеукраїнський конкурс студентських творчих і наукових робіт «Прокуратура та громадські активісти: чи можливе налагодження взаємодії». Конкурс проведено Тренінговим центром прокурорів України спільно з Офісом Генерального прокурора та Міністерством освіти і науки України. Учасниками конкурсу стала студентська та курсантська молодь, яка  навчається за спеціальністю «Право» у закладах вищої освіти. Конкурсною роботою слухача магістратури та курсантки ХНУВС стала творча візуалізація на ватмані – авторський вірш Віталія Найди, оформлення Вікторії Колесник, за яку вони отримали сертифікат учасника.